Přihlášení

Oblastní žebříček
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
15.5. 1. OŽ, klasika KVS 7.5. 23:00 web 34
16.5. 2. OŽ, OM krátká TZL 9.5. 23:00 web 35

Starší závody...

soutěže ČSOS: ŽB - Morava, ŽA, ČPŠ, MČR
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
8.5. 1. ŽA, ČP sprint SJI 30.4. 12:00 web 13
9.5. 2. ŽA, ČP - krátká SJI 30.4. 12:00 web 12
22.5. MČR sprint STE 7.5. 23:00 web 12
23.5. MČR sprintových štafet STE 7.5. 23:00 web 12
29.5. 1. ŽB - krátká VRB 19.5. 23:00 web 5
30.5. 2. ŽB - klasika VRB 19.5. 23:00 web 5
12.6. MČR krátká SSU + ASU 29.5. 23:00 web 0
13.6. 5. ŽA, ČP - zkrácená SSU + ASU 29.5. 23:00 web 0
25.6. Veteraniáda ČR - sprint KON + OOL 11.6. 23:00 web 0
26.6. Veteraniáda ČR - klasika KON + OOL 11.6. 23:00 web 0
27.6. Veteraniáda ČR - krátká KON + OOL 11.6. 23:00 web 0

Starší závody...

vícedenní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
16.7. - 18.7. Grand Prix Silesia 2021 AOP 29.5. 23:00 web 3
21.7. - 25.7. Bohemia Orienteering 2021 [1. termín] BOR 28.4. 23:00 web 0
30.7. - 1.8. Letní Velikonoce [1. termín] DKP 26.6. 23:00 web 9
30.7. - 1.8. Letní Velikonoce [2. termín] DKP 10.7. 23:00 web 0
6.8. - 8.8. Orienteering Adventure [1. termín] OAV 29.5. 23:00 web 0
6.8. - 8.8. Orienteering Adventure [2. termín] OAV 24.7. 23:00 web 0
27.8. - 29.8. Interkompas 47 [1. termín] SJH 23.7. 23:00 web 7
27.8. - 29.8. Interkompas 47 [2. termín] SJH 13.8. 23:00 web 0

Starší závody...

oddílové, oblastní akce
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
6.1. 4. nočák - dvojice LCE 6.1. 14:00 web 14
8.1. - 9.1. lednovka TSM - Vracov TSM 7.1. 12:00 web 10
10.2. 5. nočák LCE 10.2. 14:00 web 10
13.2. - 21.2. zkrácená Velký Kosíř TSM + JRD 12.2. 12:00 web 0
25.2. 6. nočák - Újezdec LCE 25.2. 14:00 web 7
3.3. 7. nočák LCE 3.3. 14:00 web 5
17.3. 8. nočák LCE 17.3. 14:00 web 9
24.4. přebor LCE v lesním sprintu LCE 22.4. 23:59 web 35
28.4. mapáč LCE - sprint LCE 28.4. 12:00 web 25
5.5. 2. mapáč LCE - okruhy LCE 5.5. 12:00 web 19
12.5. 3. mapáč LCE - kombotech/COB LCE 12.5. 12:00 web 29
19.5. 4. mapáč LCE - sprint LCE 19.5. 12:00 web 11
26.5. běžecký test - přehrada LCE 26.5. 12:00 web 7
2.6. 5. mapáč LCE - had LCE 2.6. 12:00 web 4
9.6. 6. mapáč LCE - middle LCE 9.6. 12:00 web 4
16.6. 7. mapáč - linie LCE 16.6. 12:00 web 4
23.6. 8. mapáč LCE - hromaďák LCE 23.6. 12:00 web 4
28.6. 9. mapáč LCE - scorelauf + táborák LCE 28.6. 12:00 web 3

Starší závody...

ostatní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených

Starší závody...