Našim závodníkům se dařilo na víkendovém Českém poháru v MTBO na Vysočině. Celkem 4 medaile.

Sobota 19.9., middle

2. místo, M11, Mudrák Matouš
3. místo, W14, Hubáčková Sabina
3. místo, W20, Pišová Barbora

I když regulérnost závodu, viz protokol, narušila "mimořádná událost", naši závodníci se nenechali odradit...

Protokol:
1) V lese, poté co pořadatelé umístili kontroly na svá místa, neznámý pachatel přemístil kontroly č.32 a č.57 mezi sebou. Na podněty závodníků byla tato situace v průběhu závodu prověřena a napravena. Od času 78 byly kontroly správně na svých místech. Závodníci, kteří byli na správném místě a označili kontrolu jiného kódu, byli rozhodnutím HR zařazeni do výsledků bez diskvalifikace. Takto byly vydány předběžné výsledky.
2) Závodník Jan Král (XBM) z kategorie M50 podal protest protest na špatně umístěné kontroly č.32 a č.57
3) Zasedla JURY a rozhodla hlasováním o nezrušení výsledků kategorie M50. Dále přijala nestandardní řešení: - vyřazení mezičasů z a na výše uvedené kontroly z celkového času všech závodníků dané kategorie - stejný princip aplikovat i na ostatní postižené kategorie

Pro naše pořadatele výsledků - Radek & Rade. S touto variantou nepočítal programátor. Technicky to bylo řešeno exportem do Excelu. A odečtem dvou mezičasů. Bohužel exporty se negenerovaly korektně. Byl nutný zásah.
Tzn. celé řešení trvalo cca 4 hodiny. :-(((

Neděle 20.9., long

P.s. nejlepší z oddílu byl v sobotu Matouš. Vyhlášení sobotního závodu bylo až v neděli kvůli přepočtu, proto nám Matouš chybí na fotce na bedně. V neděli již long nejel...