Propozice na tradiční Štěpánský běh, 26.12.2017 v Pozlovicích

TOPlist

TOPlist

Bike Adventure 2010 Vojenský újezd Brdy
Úterý, 27 červenec 2010, Dušan Piše, 1643 zobrazení,    1 komentář
Tak opět proběhl Bike Adventure za účasti našich členů oddílu. Tentokráte byl zajímavý tím, že se závodilo místy ve vojenské prostoru, který byl pro závod uvolněn. Jedna z kontrol bylo i zamýšlené místo USA radaru, který jak to vypadá, prozatím se stavět nebude.
Celý článek...

Další úspěch Rakváčů, tentokráte na Kotáry Tůr 2010
Čtvrtek, 15 červenec 2010, Dušan Piše, 1436 zobrazení,    1 komentář
Vítězní MTBO rakváči Ve strašném vedru, v sobotu cca 35 stupňů ve stínu, proběhl 12. a 13. června dvoudenní náročný přejezd dvojic na horských kolech. Petr Vavrys po první etapě řekl, že těžší závod ještě nejel. A to myslím vypovídá o náročnosti závodu...

EYOC 2010 - Soria, Spain - MICHAL MÁ BRONZ!!!
Pátek, 02 červenec 2010, Marek Cahel, 1700 zobrazení,    1 komentář
Mistrovství Evropy dorostu s centrem ve španělské Sorii letos absolvuje hned několik luhačovských běžců.

Zrušení MČR na dlouhé trati
Neděle, 17 leden 2010, Jiří Zicha, 1374 zobrazení,    9 komentářů
A co na to LCE? Jdeme na pivo!
To bezpochyby, ale před tím ještě na start, ne?

Pašíkstory 2009 aneb nezbylo skoro vůbec nic...
Pátek, 11 prosinec 2009, Rade Bednařík, 1308 zobrazení,    4 komentáře
8:45; malý se budí; tedy i mne; malá ještě spí - včera 40 o C , dneska 37; díkybohu; léky zabírají

Bike Adventure 2009 Krušné Hory
Pátek, 14 srpen 2009, Dušan Piše, 2508 zobrazení,    2 komentáře
Tak opět proběhl v "létě" Bike Adventure za účasti našich členů oddílu. Opět nová zkušenost do budoucna.

8.ročník Krtkova dortu a Svižník
Neděle, 05 červenec 2009, Vít Kunčar, 1674 zobrazení,    0 komentářů
8.ročník celoroční soutěže "O Krtkův dort " v kategorii žáků vyhrál s velkým náskokem Jonáš Hubáček, v kategorii dorostu Michal Hubáček a dospěláckou kategorii "O půllitr Krtkovice" Juraj Bencúr st.