TSM / SCM Valašsko 2018 - seznam členů
Čtvrtek, 21 prosinec 2017, Marek Cahel, 658 zobrazení,    0 komentářů
vítáme brněnské závodníky!
 
  
Jméno registrace TSM SCM      
Adámek Filip ABM0101 A        
Černocký Libor LCE9803 A        
Dittrichová Michaela SKM0251 A A      
Hubáčková Dagmar LCE0351 A A      
Mulíčková Markéta ABM0362 A        
Sýkora Vojtěch LCE9801 A        
Hlaváčová Anežka TBM0199 B        
Kočová Halina TZL0255 B A      
Korpasová Lucie TBM0151 B        
Korpasová Tereza TBM9898 B        
Nevěřilová Kateřina LCE0254 B A      
Tichá Veronika TZL9951 B        
Bednaříková Sára LCE0252   A      
Féder Medard LCE0111   A      
Golová Tereza VIC0162   A      
Nešporová Alžběta TZL0051   A      
Panovec Kryštof LCE0011   A      
Šmelíková Dorota LCE0260   A      
Špendlíková Kamila LCE0051   A      
Tichá Julie TZL0252   A      
Tichá Marie TZL0253   A      
Zentrich Dušan LCE0012   A      
Bartík Filip TZL0202   B      
Blank Noah Adam SKM0201   B      
Černín Lukáš SVS0201   B      
Dufková Renata LCE0253   B      
Frkal Jiří SKM0300   B      
Hájek Petr LCE0306   B      
Chovanec Václav TZL0201   B      
Janků Daniela LCE0350   B      
Juříková Jolana LCE0355   B      
Koňařík Vít SVS0200   B      
Kovařík Jakub LCE0307   B      
Kundrata Jan TZL0203   B      
Kunz Marek OTK0201   B      
Kůstková Barbora VIC0259   B      
Mališková Eliška LCE0354   B      
Mudráková Eliška LCE0352   B      
Oharek Ondřej TZL0304   B      
Panovcová Anita OTK0351   B      
Pišová Barbora LCE0251   B      
Pšenčík David VIC0209   B      
Rieslerová Eliška OTK0350   B      
Rohlík Zbyněk KVS0301   B      
Šimoníková Anetta VIC0362   B      
Šuráňová Pavlína TZL0257   B      
Uhříková Terezie VIC0251   B      
             
realizační tým            
Marek Cahel vedoucí TSM, SCM Valašsko - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 732 136 532, 702 135 766
Dagmar Hubáčková vedoucí SCD Valašsko - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Libor Slezák finance          
Evžen Pekárek            
Tomáš Podmolík            
Tomáš Slováček            
Robert Láznička            
Pavel Dittrich            
Martin Marek            
Jiří Hlaváč            
Adam Chromý            
Jana Grycová