Přihlášení

Online

Žádný
Oddílové soustředění 2013
Středa, 01 květen 2013, Marek Cahel, 2887 zobrazení,    3 komentáře
Po 9 letech jsme se vrátili do Zlatých Hor:

Poběhali jsme v krásném rozmanitém terénu, kde jsme na jednom místě poznali jak kopcovité pasáže drsného podhorského lesa, tak členité vrstevnicové tvary coby pozůstatky těžby zlata. 

V sobotu 27. 4. odpoledne nás čekaly tradiční dlouhé postupy. Technicky jednoduché tratě zaměřené především na volby postupů. Ukázalo se, že občas je nutné o postupech uvažovat i dál od čáry, než jsme zvyklí... Mapy - T1, T2, T3, T4; výsledky a mezičasy zde. Změřené předpokládané varianty - T1, T2.

Neděle byla ve znamení technických fází. Při dopoledním middlu jsme poznali poznali 2 odlišné terény - horský kamenitý svah a pak rychlý přesun do rozkopané roviny s jemnými dohledávkami. Mapy - T1, T2, T3, T4; výsledky a mezičasy zde. Odpoledne jsme absolvovali kontaktní závod - hagaby. Pro T1 a T2 trať rozdělená do tří okruhů v krásném členitém svahu, poté následoval společný doběh do cíle. Nejen těžký terén, ale místy i slabší mapa daly zabrat nejen trénujícím, ale i roznašečům - hagaby pro roznašeče :-). Mapy - T1, T1_doběh, T2, T2_doběh, T3, T4; výsledky a mezičasy zde.

V pondělí byla dopoledne na programu drsná horská klasika. Zpočátku několik nepříjemných traverzů a výběhů může ovlivnit chování na zbytku závodu. Nelze trénovat jen na líbivých tratích. Mapy - T1, T2, T3, T4; výsledky a mezičasy zde. Odpoledne nás čekal rychlý sprint na nově vytvořené sprintové mapě v areálu našeho ubytování. Kategorie T1 a T2 byly tentokrát sloučeny. Tratě - T1, T2, T3; výsledky a mezičasy zde. Po sprintu jsme se vydali k hornickému muzeu - Zlatorudné mlýny.

Soustředění zakončily v úterý 30. 4. přebíhací okruhy. Mapy T1, T2, T3, T4výsledky měřených okruhů (pdf).

 

Podporují nás