Svátky a narozeniny

Přihlášení

Online

Žádný
Naše úspěchy
Pátek, 11 říjen 2013, admin, 2746 zobrazení,    

2017

MČR klasická  trať
Vendula Horčičková                                                                                                                 1.          D21
Vojtěch Sýkora                                                                                                                         2.           H20
 
MČR krátká trať
Vendula Horčičková                                                                                                                 1.          D21 
Vojtěch Sýkora                                                                                                                         1.           H20
 
MČR sprint 
Vojtěch Sýkora                                                                                                                         1.           H20
 
MČR noční  
Vojtěch Sýkora                                                                                                                         3.           H20

2016

MČR družstev      
J.Perutka M.Čermáková, J.Valenta, R.Sklenářová, J.Hubáček, V.Horčičková, J.Vavrys           3.          DH21
 
MČR štafet    
L. Černocký, J. Vopařil, V.Sýkora                                                                                               3.           H18
 
MČR sprint
Libor Černocký                                                                                                                            2.           H18
Štěpán Mudrák                                                                                                                            3.           H20
 
MČR noční  
Štěpán Mudrák                                                                                                                         1..           H20

2015

MČR klasika
Vojtěch Sýkora                                                                                                                           1.           H18
 
MČR krátká trať
Vendula Horčičková                                                                                                                    3.           D21
Jonáš Hubáček                                                                                                                           2.           H20
 
MČR sprint
Vojtěch Sýkora                                                                                                                            1.           H18
Jonáš Hubáček                                                                                                                           1.           H20
Michal Hubáček                                                                                                                           2.          H21 

2014

MS juniorů
Jonáš Hubáček                                                                                                                          2.           štafety 
 
ME dorostu 
Vojtěch Sýkora                                                                                                                           3.           sprint
Vojtěch Sýkora                                                                                                                           3.           štafety
 
MČR štafet    
Š.Mudrák, J.Slíva, V..Sýkora                                                                                                      2.           H18
 
MČR klasika    
Vojtěch Sýkora                                                                                                                           1.           H16
Štěpán Mudrák                                                                                                                          2.           H18
 
MČR krátká trať 
Vojtěch Sýkora                                                                                                                            1.           H16
Štěpán Mudrák                                                                                                                            2.           H18
 
MČR sprint
Vojtěch Sýkora                                                                                                                            1.           H16
  
MČR noční  
Barbara Vavrysová                                                                                                                     2.           D18
Vojtěch Sýkora                                                                                                                            2.           H16
Jonáš   Hubáček                                                                                                                        3.           H20         

2013

MS juniorů
Michal Hubáček                                                                                                                       1.           štafety
Michal Hubáček                                                                                                                       2.           sprint
                               
ME dorostu 
Barbara Vavrysová                                                                                                                  1.           štafety
  
MČR družstev      
Š.Mudrák, B. Vavrysová, J.Slíva, K.Končáková, J.Hubáček, M.Papugová, V.Sýkora              2.          DH18
 
MČR štafet    
J.Hubáček, V.Sýkora, Š.Mudrák                                                                                               2.           H18
 
MČR klasika    
Barbara Vavrysová                                                                                                                   2.           D16
Jonáš Hubáček                                                                                                                         3.           H18
 
MČR krátká        
Vojtěch Sýkora                                                                                                                          3.           H16
Jonáš Hubáček                                                                                                                         1.           H18
 
MČR sprint              
Barbara Vavrysová                                                                                                                    2.           D16
Vojtěch Sýkora                                                                                                                           1.           H16
Michal Hubáček                                                                                                                          3.           H20
 
MČR noční  
Barbara Vavrysová                                                                                                                     1.           D16
Vojtěch Sýkora                                                                                                                            3.           H16
Michal Hubáček                                                                                                                           2.          H20                                

2012

MČR klasická trať
Barbara Vavrysová                                                                                                                      1.           D16
Štěpán Mudrák                                                                                                                            1.           H16
Jonáš Hubáček                                                                                                                           1.           H18
 
MČR sprint
Štěpán Mudrák                                                                                                                            2.           H16
Jonáš Hubáček                                                                                                                           1.           H18
Michal Hubáček                                                                                                                           3.          H20                  
 
MČR krátká trať
Štěpán Mudrák                                                                                                                             2.         H16
Jonáš Hubáček                                                                                                                            1.         H18
Michal Hubáček                                                                                                                            1.        H20
 
MČR štafet
Mudrák, Sýkora, Hubáček                                                                                                             1.        H18 

2011

MČR klasika
Jonáš Hubáček                                                                                                                            1.         H16
 
MČR krátká trať
Jonáš Hubáček                                                                                                                            1.          H16

2010

MED sprint
Michal Hubáček                                                                                                                            3.       M18
 
MČR klasika
Jonáš Hubáček                                                                                                                            3.         H16
Michal Hubáček                                                                                                                            2.         H18
 
MČR družstev
Papugová, Kukolová, Sklenářová, Hubáček J, Hubáček M, Vavrys, Valenta                               1.         DH18 

2009

MED štafety
Michal Hubáček                                                                                                                            1.        M16
Jiří Valenta                                                                                                                                     1.       M18
 
MČR klasika
Michal Hubáček                                                                                                                            2.         H16
 
MČR dlouhá trať
Michal Hubáček                                                                                                                            2.         H18
 
MČR krátká trať
Michal Hubáček                                                                                                                            2.         H16
 
MČR sprint
Michal Hubáček                                                                                                                            2.         H16

2008

MČR krátká trať
Michal Hubáček                                                                                                                           1.          H16

MČR noční
Blanka Cahlová                                                                                                                            3.         D18

2006

MČR sprint
Jan Valenta                                                                                                                                 1.           H16

2001

MČR krátká trať
Marie Slováková                                                                                                                         3.           D21
 
MČR sprint
Marek Cahel                                                                                                                               1.           H14

2000

MČR dlouhá trať
Jakub Šumbera                                                                                                                           1.           H18
 
MČR sprint
Zuzana Perůtková                                                                                                                       2.           D16

1999

MČR sprint
Michaela Mahdalová                                                                                                                    3.           DE 

1998

MČR noční
Jan Trčka                                                                                                                                    1.          H16

1997

MČR klasika
Michaela Mahdalová                                                                                                                    1.          D20
 
MČR krátká trať
Michaela Mahdalová                                                                                                                    2.          D20

1995

MČR klasika
Michaela Mahdalová                                                                                                                    3.          D18
 
MČR klasika
Petr Vavrys                                                                                                                                  2.          H21

1994

MČR krátká trať
Petr Vavrys                                                                                                                                 1.           H21
 
MČR dlouhá trať
Marie Slováková                                                                                                                          2.          D20
 
MČR klasika
Petr Vavrys                                                                                                                                  3.          H21

1993

MČR krátká trať
Marie Slováková                                                                                                                          1.          D20
Petr Vavrys                                                                                                                                  3.          H21
 
MČR klasika
Marie Slováková                                                                                                                          2.          D20
Petr Vavrys                                                                                                                                  3.          H21

1990

MČSFR klasika
Josef Hubáček                                                                                                                            1.           H21
 
MČSFR dlouhá trať
Petr Vavrys                                                                                                                                  2.           H21

MČSFR krátká  trať   
Josef Hubáček                                                                                                                             1.           H21
Jaroslav  Hubáček                                                                                                                       3.           H21 

1989

MČSSR dlouhá trať
Josef Hubáček                                                                                                                            2.            H21 

1988

MČSSR klasika
Marcela Jančová                                                                                                                         2.            D16
Aleš Linhart                                                                                                                                 2.            H16

1986

MČSSR dlouhá trať
Stanislav Mudrák                                                                                                                        3.            H20

1984

MČSSR dlouhá trať
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.             D19

MČSSR klasika
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  2.             D20 

1983

MČSSR dlouhá trať
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.             D18
 
MČSSR klasika
Dagmar Coufalíková                                                                                                                   3.            D18 

1982

MČSSR dlouhá trať
Eva Bartošáková                                                                                                                        2.             D18
Petr Vavrys                                                                                                                                 2.             H18
 
MČSSR klasika
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  2.             D18
 
MČSSR noční
Petr Vavrys                                                                                                                                 1.             M17
 
MČSSR štafet
Řezníková, Bartošáková, Coufalíková                                                                                        1.             DD

1981

MČSSR klasika
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.            D15
 
MČSSR noční
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.            D15
Eva Bartošáková                                                                                                                        1.            D17
 
MČSSR štafet
Řezníková, Bartošáková, Coufalíková                                                                                        1.             DD

1980

MČSSR klasika
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.             D15
Petr Vavrys                                                                                                                                 3.            H16
 
MČSSR štafet
Řezníková,Bartošáková, Coufalíková                                                                                        1.             DD
 
MČSSR noční
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.             D15
 
Přebor ČSR
Dagmar Coufalíková                                                                                                                  1.             D15
 
Přebor ČSR noční
Petr Vavrys                                                                                                                                 1.             M15

1979

MČSSR noční
Eva Bartošáková                                                                                                                         1.             D15         
 
Přebor ČSR noční
Petr Vavrys                                                                                                                                  1.             M15

1962

MČSSR
Křížová, Tomaiová                                                                                                                        1.             ŽB
 
 

Podporují nás