Přihlášení

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Michal na MEDu
Sobota, 18 říjen 2008, Mára, 5795 zobrazení,    0 komentářů
V nezvyklém termínu (9.-12.10.) proběhlo Mistrovství Evropy dorostu a po dvou letech zde měly Luhačovice svého zástupce.

08_eyoc-long-185.jpgDo Švýcarska se letos vydal reprezentovat Michal Hubáček, kde ho čekala téměř stovka soupeřů z 29 zemí. Jak vidíte, nový repre dres mu sluší :-)

V pátek proběhla klasika. Na téměř sedmikilometrové Míša obsadil po dvou větších chybách pěkné 16. místo s necelou sedmiminutovou ztrátou na dalšího Čecha Honzu Petrželu, který vyhrál přesvědčivě o víc jak 2 minuty a o 3 minutový interval doběhl nakonec třetího...Další medaili pro Čechy získala stříbro v D16 Vendula Horčičková.

Bohužel naši další dva reprezentanti Michala porazili o 18 resp. 9 sekund a tím pádem zbylo na Míšu nevděčné místo náhradníka do štafet, které proběhly následujícího dne. Chlapci ale i bez něj získali bronz. Další českou medaili získaly holky v D18 bronz.

V neděli byl na pořadu sprint. Tady Míša konečně naplno ukázal svou třídu a obsadil výborné dělené 8.-10. místo s 24 sekundovou ztrátou na vítěze!!! Jedinou medaili získala v D16 Tereza Novotná, která porazila letošní juniorskou mistryni světa a po zásluze vyhrála.

V poháru národů si po několika letech vezeme "až" 2. místo, těsně za Dánskem.

Zde si můžete prohlédnout mapy z klasiky, štafet a sprintu s Míšovými postupy.

Další info včetně fotek najdete na stránkách výběru dorostu.

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce