<< zpět

oddílové soustředění 2020

Na tento závod je přihlášeno 68 závodníků.

# Příjmení a jméno Kategorie Řazeno vzestupně Ubytování Poznámka
1 Bednaříková Sára T1 ano
2 Bencúr Juraj T1 ano
3 Botiková Daniela T1 ano
4 Cahel Marek T1 ano
5 Chloupek Adam T1 ano Jen do Soboty
6 Horčičková Vendula T1 ano
7 Hubáček Jonáš T1 ano
8 Hubáček Josef T1 ano
9 Jirčáková Martina T1 ano + Tomáš Kubelka T1
10 Klusáček Matěj T1 ano
11 Kunčar Vít T1 ano roznos sběr
12 Mudrák Štěpán T1 ano
13 Nevěřilová Kateřina T1 ano
14 Panovec Kryštof T1 ano
15 Sklenářová Radka T1 ano
16 Škoda František T1 ano sběr kontrol
17 Sláma Lumír T1 ano nebo T2, podle délky
18 Sláma Šimon T1 ano
19 Slezák Zdeněk T1 ne čt-pá odpolední sběr, o víkendu cokoliv co bude třeba
20 Sýkora Vojtěch T1 ano
21 Vavrys Johan T1 ano
22 Vlažný Jakub T1 ano Muzu jet ve Ct po praci a nekoho vzit v brne
23 Vlažný Jan T1 ano Vilík T4
24 Aleš David T2 ano Roznos
25 Bednařík Radek T2 ano opět vám to spočítám...
26 Hubáčková Dagmar T2 ano v chatě s blafoněm
27 Hubáčková Dagmar T2 ano
28 Hubáčková Renata T2 ano
29 Končáková Alžběta T2 ano
30 Mudrák Stanislav T2 ano
31 Mudráková Eliška T2 ano
32 Müllerová Markéta T2 ano
33 Piše Dušan T2 ano
34 Pišová Adéla T2 ano
35 Pišová Barbora T2 ano
36 Ressová Tereza T2 ano
37 Slámová Alena T2 ano
38 Špendlíková Kamila T2 ano
39 Svízela Vojtěch T2 ano ještě upřesní dle služeb
40 Vavrysová Iva T2 ano
41 Vlažná Lucie T2 ano + Kuba T2 + Sári + Maty patek vecere - nedele rano
42 Cahlová Slávka T3 ano
43 Ferdusová Eva T3 ano nebo s klukama T4
44 Hauerland Jaroslav T3 ano
45 Hauerlandová Jitka T3 ano
46 Hubáčková Sabina T3 ano
47 Kukolová Alena T3 ano
48 Mudrák Šimon T3 ano
49 Pišová Hana T3 ano
50 Saňáková Zuzana T3 ano
51 Sedláčková Klára T3 ano
52 Škodová Štěpánka T3 ano
53 Slezáková Jitka T3 ano
54 Stacke Václav T3 ano
55 Valentová Eva T3 ne spaní v autě + hafoni
56 Vlažná Mirka T3 ano
57 Hubáček Marián T4 (žáci) ano
58 Macka Matyáš T4 (žáci) ano
59 Macka Sebastián T4 (žáci) ano
60 Mudrák Matouš T4 (žáci) ano
61 Škoda ml. František T4 (žáci) ano
62 Slámová Emílie Inka T4 (žáci) ano
63 Slámová Julie T4 (žáci) ano nebo i T3 podle náročnosti
64 Slezák Libor T4 (žáci) ano roznos, T4 s dětmi
65 Stacke Jan T4 (žáci) ano
66 Stackeová Anna T4 (žáci) ano
67 Vavrys Petr T4 (žáci) ano roznos, T4 s dětmi nebo T1
68 Zrníková Eliška T4 (žáci) ano