<< zpět

soustředění LCE 2019

Na tento závod je přihlášeno 59 závodníků.

# Příjmení a jméno Řazeno vzestupně Kategorie Ubytování Poznámka
1 Bednařík Radek T2 ano tráva a taky vám to všem pěkně spočítám...
2 Bednaříková Sára T2 ano
3 Botiková Daniela T1 (nejdelší) ano Do utery
4 Cahel Marek T1 (nejdelší) ano
5 Cahlová Slávka T3 ano
6 Dékány Pavla T4 ano + Gabo a Matej, oba bez tratí, pro Mateje poloviční porce
7 Divilová Regina T5 (děti) ano
8 Ferdusová Eva T3 ano někdy T3, hlavně T5 s klukama
9 Hauerland Jaroslav T3 ano
10 Hauerlandová Jitka T3 ano
11 Hrbáček Filip T3 ano
12 Hrbáčková Michaela T4 ano
13 Hubáček Jaroslav T5 (děti) ano roznos kontrol
14 Hubáčková Dagmar T2 ano
15 Hubáčková Dagmar T5 (děti) ano stínování nadějí
16 Jirčáková Martina T1 (nejdelší) ano
17 Juříková Jolana T3 ano
18 Končáková Alžběta T3 ano
19 Kunčar Vít T2 ano roznos sběr+HRDÝ T5
20 Macka Matyáš T5 (děti) ano dětské porce nebo dospělou napůl s bratrem
21 Macka Sebastián T5 (děti) ano dětské porce nebo dospělou napůl s bratrem
22 Mališková Kristýna T3 ano
23 Mališková Libuše T4 ano
24 Michálek Marián T5 (děti) ano dětské porce
25 Michálková Sabina T4 ano ideálně poloviční porce
26 Mudrák Šimon T4 ano
27 Mudrák Stanislav T1 (nejdelší) ano
28 Mudráková Eliška T2 ano
29 Nevěřilová Kateřina T2 ano do úterý, ve středu musím do školy
30 Piše Dušan T3 ano
31 Pišová Adéla T2 ano
32 Plášek Martin T3 ano
33 Sedláčková Klára T4 ano ideálně poloviční porce
34 Škoda František T2 ano trenér
35 Škoda ml. František T5 (děti) ano
36 Škodová Štěpánka T4 ano
37 Sláma Lumír T2 ano
38 Sláma Šimon T3 ano
39 Slámová Alena T4 ano
40 Slámová Emílie Inka T5 (děti) ano
41 Slámová Julie T5 (děti) ano
42 Slezák Libor T5 (děti) ano Trenér,stavba
43 Slezáková Jitka T3 ano + Eliška Zrníková
44 Šmelík Daniel T5 (děti) ano
45 Stacke Jan T5 (děti) ano
46 Stacke Václav T4 ano
47 Stackeová Anna T5 (děti) ano
48 Svízela Vojtěch T2 ano
49 Vavrys Petr T5 (děti) ano
50 Vavrysová Iva T2 ano
51 Vavrysová Lenka T4 ano
52 Velichová Denisa T5 (děti) ano
53 Veselka Matěj T3 ano
54 Veselková Julie T5 (děti) ano
55 Vlažná Mirka T3 ano
56 Vlažný Jakub T1 (nejdelší) ano Do utery rano
57 Vlažný Jan T1 (nejdelší) ne bez ubytování, stravy, jen mapy po domluvě s Márou
58 Vyoralová Talma T5 (děti) ano
59 Zrníková Eliška T5 (děti) ano