<< zpět

soustředění LCE 2022

Na tento závod je přihlášeno 56 závodníků.

# Příjmení a jméno Kategorie Ubytování Společná doprava Řazeno vzestupně Poznámka
1 Bencúr Juraj T2 ano ne jen noc 29.4
2 Hauerlandová Jitka T3 ano ne
3 Jirčáková Martina T1 (nejdelší) ano ne + Píkej a Stella (ta spí se mnou na posteli)
4 Klusáček Matěj T1 (nejdelší) ano ne
5 Klusáčková Markéta T2 ano ne
6 Mudrák Matouš T3 ano ne
7 Mudrák Šimon T2 ano ne
8 Mudrák Stanislav T2 ano ne
9 Mudráková Eliška T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
10 Nevěřilová Kateřina T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
11 Perůtková Jindra T2 ano ne +plus Mařenka,ale ta spi se mnou na posteli
12 Škoda František T4 (děti) ano ne co bude potreba
13 Škoda ml. František T3 ano ne
14 Škodová Štěpánka T3 ano ne
15 Slezák Libor T4 (děti) ano ne organizace
16 Slezák Zdeněk T2 ano ne zatím jen nikča+ klárka, já se rozhodnu podle aktuální situace na stavbě. +1 Roman Kučera T1
17 Slezáková Jitka T3 ano ne
18 Svízela Vojtěch T2 ano ne
19 Tesařová Marcela T2 ano ne
20 Vavrys Johan T1 (nejdelší) ano ne + Anna T3, do nedělního oběda
21 Vavrysová Barbara T2 ano ne Do neděle + Mele (T1, do pondělí)
22 Vlažná Lucie T2 ano ne Pa az ne + Sari (T4) + Maty (T4) + Kuba (T2)
23 Vlažný Jakub T1 (nejdelší) ano ne + Danka (bez treninku) a Jeník. Od pátku do neděle
24 Vlažný Jan T1 (nejdelší) ano ne + Zuzka T3 + Vilík T4
25 Bednařík Radek T2 ano ano
26 Bednaříková Sára T1 (nejdelší) ano ano
27 Cahel Marek T1 (nejdelší) ano ano
28 Cahlová Slávka T3 ano ano
29 Dékány Pavla T2 ano ano
30 Dittrichová Michaela T1 (nejdelší) ano ano Do neděle
31 Ferdusová Eva T3 ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
32 Hanslian David T1 (nejdelší) ano ano Plus Bára T3 plus 2 děti T4. Přihlašuji tedy 2 dospělé, 2 děti 6 let a Lindu (2 roky).
33 Hauerland Jaroslav T3 ano ano
34 Hubáček Jonáš T1 (nejdelší) ano ano
35 Hubáček Josef T2 ano ano Roznos
36 Hubáček Marián T4 (děti) ano ano
37 Hubáčková Dagmar T4 (děti) ano ano organizace a stínování
38 Hubáčková Renata T2 ano ano +Beáta
39 Hubáčková Sabina T3 ano ano
40 Kukolová Alena T3 ano ano
41 Macka Matyáš T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
42 Macka Sebastián T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
43 Michalica Štěpán T3 ano ano Nejede
44 Plášek Martin T3 ano ano
45 Sláma Lumír T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
46 Sláma Šimon T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
47 Slámová Alena T2 ano ano Příjezd sobota ráno
48 Slámová Emílie Inka T4 (děti) ano ano Příjezd sobota ráno
49 Slámová Julie T3 ano ano Příjezd sobota ráno
50 Sýkora Vojtěch T1 (nejdelší) ano ano
51 Trčka Daniel T3 ano ano v neděli po odpo tréninku pojede domů
52 Vavrys Petr T4 (děti) ano ano Trenér
53 Vavrysová Iva T2 ano ano
54 Vlažná Mirka T3 ano ano v neděli po odpoledním tréninku domů
55 Zapletal Martin T4 (děti) ano ano
56 Zicha Jiří T1 (nejdelší) ano ano