<< zpět

soustředění LCE 2022

Na tento závod je přihlášeno 56 závodníků.

# Příjmení a jméno Kategorie Ubytování Společná doprava Poznámka Řazeno vzestupně
1 Bednařík Radek T2 ano ano
2 Bednaříková Sára T1 (nejdelší) ano ano
3 Cahlová Slávka T3 ano ano
4 Dékány Pavla T2 ano ano
5 Hauerland Jaroslav T3 ano ano
6 Hauerlandová Jitka T3 ano ne
7 Hubáček Jonáš T1 (nejdelší) ano ano
8 Hubáček Marián T4 (děti) ano ano
9 Hubáčková Sabina T3 ano ano
10 Klusáček Matěj T1 (nejdelší) ano ne
11 Klusáčková Markéta T2 ano ne
12 Kukolová Alena T3 ano ano
13 Mudrák Matouš T3 ano ne
14 Mudrák Šimon T2 ano ne
15 Mudrák Stanislav T2 ano ne
16 Plášek Martin T3 ano ano
17 Škoda ml. František T3 ano ne
18 Škodová Štěpánka T3 ano ne
19 Slezáková Jitka T3 ano ne
20 Svízela Vojtěch T2 ano ne
21 Sýkora Vojtěch T1 (nejdelší) ano ano
22 Tesařová Marcela T2 ano ne
23 Vavrysová Iva T2 ano ano
24 Zapletal Martin T4 (děti) ano ano
25 Zicha Jiří T1 (nejdelší) ano ano
26 Cahel Marek T1 (nejdelší) ano ano
27 Nevěřilová Kateřina T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
28 Michalica Štěpán T3 ano ano Nejede
29 Vavrys Johan T1 (nejdelší) ano ne + Anna T3, do nedělního oběda
30 Vlažný Jakub T1 (nejdelší) ano ne + Danka (bez treninku) a Jeník. Od pátku do neděle
31 Jirčáková Martina T1 (nejdelší) ano ne + Píkej a Stella (ta spí se mnou na posteli)
32 Vlažný Jan T1 (nejdelší) ano ne + Zuzka T3 + Vilík T4
33 Hubáčková Renata T2 ano ano +Beáta
34 Perůtková Jindra T2 ano ne +plus Mařenka,ale ta spi se mnou na posteli
35 Škoda František T4 (děti) ano ne co bude potreba
36 Dittrichová Michaela T1 (nejdelší) ano ano Do neděle
37 Vavrysová Barbara T2 ano ne Do neděle + Mele (T1, do pondělí)
38 Mudráková Eliška T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
39 Bencúr Juraj T2 ano ne jen noc 29.4
40 Ferdusová Eva T3 ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
41 Macka Matyáš T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
42 Macka Sebastián T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
43 Slezák Libor T4 (děti) ano ne organizace
44 Hubáčková Dagmar T4 (děti) ano ano organizace a stínování
45 Vlažná Lucie T2 ano ne Pa az ne + Sari (T4) + Maty (T4) + Kuba (T2)
46 Hanslian David T1 (nejdelší) ano ano Plus Bára T3 plus 2 děti T4. Přihlašuji tedy 2 dospělé, 2 děti 6 let a Lindu (2 roky).
47 Sláma Lumír T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
48 Sláma Šimon T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
49 Slámová Alena T2 ano ano Příjezd sobota ráno
50 Slámová Emílie Inka T4 (děti) ano ano Příjezd sobota ráno
51 Slámová Julie T3 ano ano Příjezd sobota ráno
52 Hubáček Josef T2 ano ano Roznos
53 Vavrys Petr T4 (děti) ano ano Trenér
54 Trčka Daniel T3 ano ano v neděli po odpo tréninku pojede domů
55 Vlažná Mirka T3 ano ano v neděli po odpoledním tréninku domů
56 Slezák Zdeněk T2 ano ne zatím jen nikča+ klárka, já se rozhodnu podle aktuální situace na stavbě. +1 Roman Kučera T1