<< zpět

soustředění LCE 2022

Na tento závod je přihlášeno 56 závodníků.

# Příjmení a jméno Kategorie Řazeno vzestupně Ubytování Společná doprava Poznámka
1 Bednaříková Sára T1 (nejdelší) ano ano
2 Cahel Marek T1 (nejdelší) ano ano
3 Dittrichová Michaela T1 (nejdelší) ano ano Do neděle
4 Hanslian David T1 (nejdelší) ano ano Plus Bára T3 plus 2 děti T4. Přihlašuji tedy 2 dospělé, 2 děti 6 let a Lindu (2 roky).
5 Hubáček Jonáš T1 (nejdelší) ano ano
6 Jirčáková Martina T1 (nejdelší) ano ne + Píkej a Stella (ta spí se mnou na posteli)
7 Klusáček Matěj T1 (nejdelší) ano ne
8 Mudráková Eliška T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
9 Nevěřilová Kateřina T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
10 Sláma Lumír T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
11 Sláma Šimon T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
12 Sýkora Vojtěch T1 (nejdelší) ano ano
13 Vavrys Johan T1 (nejdelší) ano ne + Anna T3, do nedělního oběda
14 Vlažný Jakub T1 (nejdelší) ano ne + Danka (bez treninku) a Jeník. Od pátku do neděle
15 Vlažný Jan T1 (nejdelší) ano ne + Zuzka T3 + Vilík T4
16 Zicha Jiří T1 (nejdelší) ano ano
17 Bednařík Radek T2 ano ano
18 Bencúr Juraj T2 ano ne jen noc 29.4
19 Dékány Pavla T2 ano ano
20 Hubáček Josef T2 ano ano Roznos
21 Hubáčková Renata T2 ano ano +Beáta
22 Klusáčková Markéta T2 ano ne
23 Mudrák Šimon T2 ano ne
24 Mudrák Stanislav T2 ano ne
25 Perůtková Jindra T2 ano ne +plus Mařenka,ale ta spi se mnou na posteli
26 Slámová Alena T2 ano ano Příjezd sobota ráno
27 Slezák Zdeněk T2 ano ne zatím jen nikča+ klárka, já se rozhodnu podle aktuální situace na stavbě. +1 Roman Kučera T1
28 Svízela Vojtěch T2 ano ne
29 Tesařová Marcela T2 ano ne
30 Vavrysová Barbara T2 ano ne Do neděle + Mele (T1, do pondělí)
31 Vavrysová Iva T2 ano ano
32 Vlažná Lucie T2 ano ne Pa az ne + Sari (T4) + Maty (T4) + Kuba (T2)
33 Cahlová Slávka T3 ano ano
34 Ferdusová Eva T3 ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
35 Hauerland Jaroslav T3 ano ano
36 Hauerlandová Jitka T3 ano ne
37 Hubáčková Sabina T3 ano ano
38 Kukolová Alena T3 ano ano
39 Michalica Štěpán T3 ano ano Nejede
40 Mudrák Matouš T3 ano ne
41 Plášek Martin T3 ano ano
42 Škoda ml. František T3 ano ne
43 Škodová Štěpánka T3 ano ne
44 Slámová Julie T3 ano ano Příjezd sobota ráno
45 Slezáková Jitka T3 ano ne
46 Trčka Daniel T3 ano ano v neděli po odpo tréninku pojede domů
47 Vlažná Mirka T3 ano ano v neděli po odpoledním tréninku domů
48 Hubáček Marián T4 (děti) ano ano
49 Hubáčková Dagmar T4 (děti) ano ano organizace a stínování
50 Macka Matyáš T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
51 Macka Sebastián T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
52 Škoda František T4 (děti) ano ne co bude potreba
53 Slámová Emílie Inka T4 (děti) ano ano Příjezd sobota ráno
54 Slezák Libor T4 (děti) ano ne organizace
55 Vavrys Petr T4 (děti) ano ano Trenér
56 Zapletal Martin T4 (děti) ano ano