<< zpět

soustředění LCE 2022

Na tento závod je přihlášeno 56 závodníků.

# Příjmení a jméno Kategorie Ubytování Řazeno vzestupně Společná doprava Poznámka
1 Bednařík Radek T2 ano ano
2 Bednaříková Sára T1 (nejdelší) ano ano
3 Bencúr Juraj T2 ano ne jen noc 29.4
4 Cahel Marek T1 (nejdelší) ano ano
5 Cahlová Slávka T3 ano ano
6 Dékány Pavla T2 ano ano
7 Dittrichová Michaela T1 (nejdelší) ano ano Do neděle
8 Ferdusová Eva T3 ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
9 Hanslian David T1 (nejdelší) ano ano Plus Bára T3 plus 2 děti T4. Přihlašuji tedy 2 dospělé, 2 děti 6 let a Lindu (2 roky).
10 Hauerland Jaroslav T3 ano ano
11 Hauerlandová Jitka T3 ano ne
12 Hubáček Jonáš T1 (nejdelší) ano ano
13 Hubáček Josef T2 ano ano Roznos
14 Hubáček Marián T4 (děti) ano ano
15 Hubáčková Dagmar T4 (děti) ano ano organizace a stínování
16 Hubáčková Renata T2 ano ano +Beáta
17 Hubáčková Sabina T3 ano ano
18 Jirčáková Martina T1 (nejdelší) ano ne + Píkej a Stella (ta spí se mnou na posteli)
19 Klusáček Matěj T1 (nejdelší) ano ne
20 Klusáčková Markéta T2 ano ne
21 Kukolová Alena T3 ano ano
22 Macka Matyáš T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
23 Macka Sebastián T4 (děti) ano ano odjezd po nedělním odp.tréninku
24 Michalica Štěpán T3 ano ano Nejede
25 Mudrák Matouš T3 ano ne
26 Mudrák Šimon T2 ano ne
27 Mudrák Stanislav T2 ano ne
28 Mudráková Eliška T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
29 Nevěřilová Kateřina T1 (nejdelší) ano ne jen od SO oběda do NE oběda
30 Perůtková Jindra T2 ano ne +plus Mařenka,ale ta spi se mnou na posteli
31 Plášek Martin T3 ano ano
32 Škoda František T4 (děti) ano ne co bude potreba
33 Škoda ml. František T3 ano ne
34 Škodová Štěpánka T3 ano ne
35 Sláma Lumír T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
36 Sláma Šimon T1 (nejdelší) ano ano Příjezd sobota ráno
37 Slámová Alena T2 ano ano Příjezd sobota ráno
38 Slámová Emílie Inka T4 (děti) ano ano Příjezd sobota ráno
39 Slámová Julie T3 ano ano Příjezd sobota ráno
40 Slezák Libor T4 (děti) ano ne organizace
41 Slezák Zdeněk T2 ano ne zatím jen nikča+ klárka, já se rozhodnu podle aktuální situace na stavbě. +1 Roman Kučera T1
42 Slezáková Jitka T3 ano ne
43 Svízela Vojtěch T2 ano ne
44 Sýkora Vojtěch T1 (nejdelší) ano ano
45 Tesařová Marcela T2 ano ne
46 Trčka Daniel T3 ano ano v neděli po odpo tréninku pojede domů
47 Vavrys Johan T1 (nejdelší) ano ne + Anna T3, do nedělního oběda
48 Vavrys Petr T4 (děti) ano ano Trenér
49 Vavrysová Barbara T2 ano ne Do neděle + Mele (T1, do pondělí)
50 Vavrysová Iva T2 ano ano
51 Vlažná Lucie T2 ano ne Pa az ne + Sari (T4) + Maty (T4) + Kuba (T2)
52 Vlažná Mirka T3 ano ano v neděli po odpoledním tréninku domů
53 Vlažný Jakub T1 (nejdelší) ano ne + Danka (bez treninku) a Jeník. Od pátku do neděle
54 Vlažný Jan T1 (nejdelší) ano ne + Zuzka T3 + Vilík T4
55 Zapletal Martin T4 (děti) ano ano
56 Zicha Jiří T1 (nejdelší) ano ano