Oblastní žebříček - STARÉ
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
30.11.-1 - 26.3.11 VT Španělsko - Alicante Petr 17.10. 23:59 web 0
29.3.08 1. OŽ TZL 20.3. 20:00 web 50
5.4.08 2. OŽ - mistrovství oblasti na krátké trati SKM 29.3. 18:00 web 23
19.4.08 3. OŽ - při MČR DT ZBM 3.4. 20:00 web 29
26.4.08 4. OŽ HLV 17.4. 20:00 web 25
17.5.08 5. OŽ - víceoblastní SOP 10.5. 20:00 web 22
29.5.08 Krajské finále olympiády škol TZL 25.5. 20:00 web 0
7.6.08 6. OŽ - oblastní mistrovství na klasice VIZ 29.5. 20:00 web 28
6.9.08 7. OŽ, 3 - oblastní OOL 29.8. 20:00 web 17
4.10.08 8. OŽ, dvouoblastní ABM 25.9. 20:00 web 23
11.10.08 9. OŽ KVS 3.10. 20:00 web 17
18.10.08 10. OŽ SKM 9.10. 20:00 web 27
25.10.08 11. OŽ LCE 18.10. 20:00 web 11
4.4.09 1. OŽ, mistrovství VO ve srintu VIC 26.3. 20:00 web 44
5.4.09 2. OŽ, mistrovství VO na krátké trati VIC 26.3. 20:00 web 39
25.4.09 3. OŽ, tříoblastní, klasika MOV 17.4. 20:00 web 14
6.6.09 4. OŽ, tříoblastní, klasika TZL 28.5. 20:00 web 29
27.6.09 5. OŽ - klasika LCE 20.6. 20:00 web 18
5.9.09 6. OŽ - víceoblast, klasika SSU 29.8. 20:00 web 17
26.9.09 7. OŽ - klasika, dvouoblastní TZL 17.9. 20:00 web 34
10.10.09 8.OŽ, dvouoblastní, klasická trať ABM 30.9. 20:00 web 29
17.10.09 9. OŽ, klasika SKM 5.10. 20:00 web 18
24.10.09 10. OŽ, krátká trať VIC 15.10. 20:00 web 41
27.3.10 1. OŽ - oblastní mistrovství na krátké trati SKM 18.3. 20:00 web 37
17.4.10 2. OŽ - krátká trať, dvouoblastní UOL 10.4. 20:00 web 17
17.4.10 3. OŽ - mistrovství oblasti ve sprintu, dvouoblastní UOL 10.4. 20:00 web 16
24.4.10 4. OŽ - klasika LCE 15.4. 20:00 web 9
8.5.10 5. OŽ - oblastní mistrovství na klasice HLV 29.4. 19:00 web 30
19.5.10 Krajské finále přeboru škol Valašské oblasti KVS 10.5. 20:00 web 1
5.6.10 6. OŽ - klasika, tříoblastní VRB 26.5. 20:00 web 7
26.6.10 7. OŽ - krátká trať KVS 18.6. 20:00 web 14
4.9.10 8. OŽ - klasika, tříoblastní VIC 24.8. 23:59 web 19
2.10.10 9. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 22.9. 20:00 web 28
9.10.10 10. OŽ - klasika, dvouoblastní SKM 30.9. 20:00 web 22
16.10.10 11. OŽ - krátká trať VIC 7.10. 23:59 web 42
23.10.10 12. OŽ - klasika TZL 14.10. 20:00 web 32
26.3.11 1. OŽ - OM na krátké trati VIC 18.3. 20:00 web 37
2.4.11 2. OŽ - dvouoblastní, krátká SKM 24.3. 20:00 web 59
2.4.11 3. OŽ - OM ve sprintu, dvouoblastní SKM 24.3. 20:00 web 21
16.4.11 4. OŽ, tříoblastní ZBM 31.3. 20:00 web 32
1.5.11 TEST na hlášení ubytování a dopravy LCE 16.5. 23:00 web 9
21.5.11 5. OŽ - klasika KVS 13.5. 23:00 web 36
4.6.11 6. OŽ - tříoblastní, klasika TZL 26.5. 23:00 web 30
10.9.11 7. OŽ - tříoblastní, klasika SOP 4.9. 23:00 web 32
24.9.11 8. OŽ - tříoblastní, klasika UOL 17.9. 23:00 web 25
28.9.11 9. OŽ - dvouoblastní, klasika SKM 18.9. 23:00 web 28
1.10.11 10. OŽ - krátká trať KVS 23.9. 23:00 web 34
15.10.11 11. OŽ - krátká trať VIC 7.10. 23:00 web 60
22.10.11 12. OŽ - krátká (pořádáme) LCE 18.10. 23:00 web 28
31.3.12 1. OŽ - OM ve sprintu LCE 27.3. 23:00 web 33
31.3.12 2. OŽ - OM na krátké trati LCE 27.3. 23:00 web 30
21.4.12 3. OŽ - tříoblastní, klasika KSU 13.4. 23:00 web 29
12.5.12 4. OŽ - klasika, tříoblastní VIC 4.5. 23:00 web 33
23.5.12 KF přeboru škol HLV + TZL 16.5. 23:00 web 0
23.6.12 5. OŽ - klasika KVS 16.6. 23:00 web 24
15.9.12 6. OŽ - klasika, tříoblastní MOV 8.9. 23:00 web 25
22.9.12 7. OŽ - krátká trať, dvouoblastní SKM 13.9. 23:00 web 32
13.10.12 8. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 5.10. 23:00 web 35
20.10.12 9. OŽ - krátká trať TZL 12.10. 23:00 web 40
27.10.12 10. OŽ - sprint KVS 22.10. 23:00 web 31
23.3.13 První kufr - OŽ Haná, klasika JPV 14.3. 23:00 web 31
23.3.13 První kufr - OŽ Haná [2. termín] JPV 21.3. 20:00 web 15
20.4.13 2. OŽ - OM ve sprintu VIC 12.4. 23:00 web 38
20.4.13 3. OŽ - OM na krátké trati VIC 12.4. 23:00 web 40
4.5.13 4. OŽ - sprint HLV 26.4. 23:00 web 36
8.5.13 1. OŽ - klasika, tříoblastní TZL 2.5. 23:00 web 29
8.6.13 5. OŽ - OM klasika KVS 3.6. 23:00 web 35
15.6.13 8. OŽ - klasika, tříoblastní TRI 7.6. 23:00 web 22
7.9.13 7. OŽ - klasika, tříoblastní OOL 30.8. 23:00 web 27
5.10.13 8. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 27.9. 23:00 web 40
12.10.13 9. OŽ - sprint KVS 6.10. 23:00 web 27
12.10.13 10. OŽ - krátká trať KVS 6.10. 23:00 web 25
19.10.13 11. OŽ - krátká trať VIC 14.10. 23:00 web 32
26.10.13 12. OŽ - krátká trať LCE 21.10. 23:00 web 27
29.3.14 1. OŽ - OM ve sprintu TZL 22.3. 23:00 web 53
29.3.14 2. OŽ, sprint - free order TZL 22.3. 23:00 web 42
5.4.14 3. OŽ - OM na krátké trati SKM 27.3. 23:00 web 38
17.5.14 4. OŽ - klasika, dvouoblastní KON 10.5. 23:00 web 28
31.5.14 5. OŽ - OM klasika, tříoblastní SBR 22.5. 23:00 web 36
13.9.14 7. OŽ - klasika, tříoblastní SKM 5.9. 23:00 web 32
20.9.14 8. OŽ - klasika, dvouoblastní ZBM 13.9. 23:00 web 28
4.10.14 9. OŽ - klasika, dvouoblastní UOL 26.9. 23:00 web 25
18.10.14 10. OŽ - sprint KVS 12.10. 23:00 web 25
18.10.14 11. OŽ - sprint KVS 12.10. 23:00 web 23
25.10.14 12. OŽ - krátká trať VIC 19.10. 23:00 web 30
28.3.15 1. OŽ - sprint, OM LCE 24.3. 23:00 web 31
28.3.15 2. OŽ - sprint, free order LCE 24.3. 23:00 web 28
11.4.15 3. OŽ - krátká TZL 3.4. 23:00 web 33
25.4.15 4- OŽ - OM klasika LCE 21.4. 23:00 web 32
23.5.15 5. OŽ - při MČR sprint ASU 2.5. 23:00 web 25
30.5.15 6. OŽ - OM krátká trať VIC 25.5. 23:00 web 32
13.6.15 7. OŽ - krátká trať KVS 6.6. 23:00 web 40
12.9.15 8. OŽ - klasika, tříoblastní SKM 4.9. 23:00 web 24
19.9.15 9. OŽ - klasika, dvouoblastní ZBM 12.9. 23:00 web 1
3.10.15 OŽ štafet JPV 28.9. 20:00 web 22
3.10.15 10. OŽ - krátká JPV 28.9. 20:00 web 30
17.10.15 11. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 10.10. 23:00 web 37
24.10.15 12. OŽ - krátká trať VIC 19.10. 23:00 web 35
2.4.16 1. OŽ - krátká, tříoblastní UOL 19.3. 23:00 web 36
9.4.16 2. OŽ - OM na krátké trati VIC 4.4. 23:00 web 39
17.4.16 3. OŽ - OM sprint SKM 8.4. 23:00 web 50
17.4.16 4. OŽ - krátká SKM 8.4. 23:00 web 51
30.4.16 5. OŽ - klasika, tříoblastní MOV 23.4. 23:00 web 34
7.5.16 6. OŽ - sprint - pořádáme LCE 2.5. 23:00 web 24
11.6.16 7. OŽ - OM klasika KVS 3.6. 23:00 web 13
24.9.16 9. OŽ - krátká KVS 17.9. 23:00 web 21
15.10.16 10. OŽ - krátká VIC 10.10. 23:00 web 34
22.10.16 11. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 15.10. 23:00 web 44
28.10.16 12. OŽ - klasika, dvouoblastní TZL 21.10. 23:00 web 40
25.3.17 2. OŽ - krátká LCE 19.3. 23:00 web 59
25.3.17 1. OŽ - sprint, OM LCE 19.3. 23:00 web 63
1.4.17 3. OŽ - krátká, OM SKM 24.3. 23:00 web 42
8.4.17 4. OŽ - klasika, tříoblastní OOL 31.3. 23:00 web 36
20.5.17 5. OŽ - krátká KVS 12.5. 23:00 web 38
27.5.17 6. OŽ - OM klasika VIC 21.5. 23:00 web 42
24.6.17 7. OŽ - klasika, tříoblastní KSU 18.6. 23:00 web 27
16.9.17 8. OŽ - klasika, tříoblastní SKM 8.9. 23:00 web 40
30.9.17 9. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 23.9. 23:00 web 44
14.10.17 10. OŽ - krátká, dvouoblastní ASU 6.10. 23:00 web 25
14.10.17 11. OŽ - sprint, dvouoblastní ASU 6.10. 23:00 web 24
21.10.17 12. OŽ - krátká TZL 13.10. 23:00 web 45

Letošní závody...

soutěže ČSOS: ŽB - Morava, ŽA, ČPŠ, MČR - STARÉ
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
30.11.-1 9. ŽA, 7. ŽB, ČP - krátká trať OOL 22.8. 23:00 web 0
15.3.08 Jarní pohár PHK 28.2. 23:59 web 23
16.3.08 1. ČP štafet, ČLK PHK 28.2. 23:59 web 20
12.4.08 1. ŽB, Mistrovství Moravy - klasika JPV + UOL 29.3. 18:00 web 39
13.4.08 2. ČP štafet, ČLK, MM štafet JPV + UOL 29.3. 18:00 web 24
19.4.08 MČR - dlouhá trať ZBM 3.4. 20:00 web 10
26.4.08 MČR - noční + veteraniáda AOV 13.4. 20:00 web 14
27.4.08 3. závod Moravskoslezského žebříčku 2008 - po MČR NOB AOV 13.4. 20:00 web 6
10.5.08 2. ŽB - Morava, klasika KVS 26.4. 20:00 web 28
11.5.08 3. ŽB - Morava, krátká KVS 26.4. 20:00 web 26
17.5.08 1. ŽA - krátká, Gigasport ČP, ŽB - Čechy SJI 29.4. 20:00 web 13
18.5.08 2. ŽA - klasika, Gigasport ČP, ŽB - Čechy SJI 29.4. 20:00 web 13
24.5.08 3. ČPŠ, ČLK LPU 6.5. 20:00 web 11
24.5.08 3. ŽA, HI-TEC sprint cup LPU 6.5. 20:00 web 12
25.5.08 4. ČPŠ, ČLK CHT 6.5. 20:00 web 11
31.5.08 4. ŽB - Morava, klasika MOV 16.5. 20:00 web 31
1.6.08 5. ŽB - Morava, krátká VOV 16.5. 20:00 web 32
4.6.08 Republikové finále olympiády škol v OB SHK 29.5. 20:00 web 0
7.6.08 4. ŽA - krátká, Gigasport ČP, ŽB - Čechy, nominační závod na JWOC BOR 14.5. 20:00 web 14
8.6.08 5. ŽA, Gigasport ČP, ŽB - Čechy, nominační závod na JWOC BOR 14.5. 20:00 web 14
14.6.08 6. ŽB - Morava, klasika TTR 28.5. 20:00 web 26
15.6.08 7. ŽB - Morava, krátká TTR 28.5. 20:00 web 25
21.6.08 HI-TEC MČR sprint, 6. ŽA, veteraniáda DKP 6.6. 20:00 web 11
21.6.08 - 22.6.08 MČR - krátká, 7. ŽA, veteraniáda SCP 29.5. 20:00 web 11
6.9.08 8. ŽA, HI-TEC sprint cup VRL 20.8. 20:00 web 14
6.9.08 5. ČPŠ, ČLK STH 20.8. 20:00 web 13
7.9.08 6. ČPŠ, ČLK NPA 20.8. 20:00 web 13
13.9.08 9. ŽA, Gigasport, ČP, ŽB - Čechy, nominační závody na EYOC SRK 25.8. 20:00 web 14
13.9.08 8. ŽB Morava - klasika TZL 2.9. 20:00 web 30
14.9.08 9. ŽB Morava - krátká TZL 2.9. 20:00 web 29
14.9.08 10. ŽA, Gigasport ČP, ŽB - Čechy PHK 23.8. 20:00 web 14
20.9.08 - 21.9.08 MČR - klasika, gigasport ČP, veteraniáda ASU 1.9. 20:00 web 24
27.9.08 MČR - štafety, ČPŠ, ČLK, veteraniáda JPV 8.9. 20:00 web 29
28.9.08 MČR - družstva, ČLK, veteraniáda JPV 8.9. 20:00 web 26
21.3.09 Jarní pohár PHK 11.3. 20:00 web 19
22.3.09 1. Český pohár štafet - ČPŠ, 1. ČLK - C PHK 11.3. 20:00 web 20
18.4.09 Mistrovství Moravy, 1. ŽB - Morava - klasická trať SSU 9.4. 20:00 web 41
19.4.09 MM štafet, 2. ČPŠ, ČLK (C) SSU 9.4. 20:00 web 26
25.4.09 MČR DT, veteraniáda, OŽ Vysočina CHT 8.4. 20:00 web 24
1.5.09 MČR noční, veteraniáda MLA 22.4. 20:00 web 7
16.5.09 1. ŽA, Gigasport ČP, ŽB - Čechy, klasická trať JES 25.4. 20:00 web 14
16.5.09 2. ŽB - Morava, klasická trať KON 3.5. 20:00 web 31
17.5.09 2. ŽA, Gigasport ČP, ŽB - Čechy, krátká trať JES 25.4. 20:00 web 14
17.5.09 3. ŽB - Morava, krátká trať ADA 3.5. 20:00 web 29
23.5.09 3. ŽA, 1. hummel sprint cup, WRE ASU 5.5. 20:00 web 21
23.5.09 3. ČPŠ, ČLK ASU 5.5. 20:00 web 19
24.5.09 4. ČPŠ, ČLK ASU 5.5. 20:00 web 15
30.5.09 4. ŽB - Morava, klasická trať HLV 18.5. 20:00 web 32
31.5.09 5. ŽB - Morava, krátká trať SKM 18.5. 20:00 web 38
6.6.09 4. ŽA, GČP, ŽB - Čechy, krátká trať DKP 18.5. 20:00 web 19
7.6.09 5. ŽA, GČP, ŽB - Čechy, klasická trať DKP 18.5. 20:00 web 16
13.6.09 6. ŽB - Morava, klasická trať UOL 29.5. 20:00 web 34
14.6.09 7. ŽB - Morava, krátká trať UOL 29.5. 20:00 web 39
19.6.09 MČR sprint, veteraniáda LPU 31.5. 20:00 web 25
20.6.09 - 21.6.09 MČR krátká trať, veteraniáda LPU 30.5. 20:00 web 26
5.9.09 8. ŽA, 4. Hummel spprint cup, WRE VLI 12.8. 20:00 web 17
5.9.09 5. ČPŠ, ČLK - B VLI 12.8. 20:00 web 15
6.9.09 6. ČPŠ, ČLK - B VLI 12.8. 20:00 web 15
12.9.09 9. ŽA, GČP, 8. ŽB - Morava, klasická trať VRB 31.8. 20:00 web 50
13.9.09 10. ŽA, GČP, 9. ŽB - Morava, krátká trať VRB 31.8. 20:00 web 50
19.9.09 - 20.9.09 MČR klasická trať, veteraniáda, WRE ZBM+SBK 29.8. 20:00 web 40
3.10.09 MČR štafet, ČPŠ, ČLK, veteraniáda SJC 16.9. 20:00 web 34
4.10.09 MČR klubů, ČLK, veteraniáda SJC 16.9. 20:00 web 33
20.3.10 1. ČPŠ, ČLK ASU 10.3. 20:00 web 14
10.4.10 1. ŽB Morava - Mistrovství Moravy, klasika KSU 30.3. 20:00 web 42
11.4.10 Mistrovství Moravy štafet, 2. ČPŠ, ČLK - C KSU 30.3. 20:00 web 29
17.4.10 MČR na dlouhé trati, veteraniáda VSP 2.4. 20:00 web 10
24.4.10 MČR v nočním OB, veteraniáda JHB 10.4. 20:00 web 8
14.5.10 MČR sprint, 1. Hummel sprint cup, veteraniáda, 1. ŽA TZL 28.4. 20:00 web 39
15.5.10 1. GČP, 2. ŽA, 2. ŽB Morava - klasika TZL 28.4. 20:00 web 45
16.5.10 2. GČP, 3. ŽA, 3. ŽB Morava - krátká trať TZL 28.4. 20:00 web 49
22.5.10 2. Hummel sprint cup - WRE, 4. ŽA ZBM 7.5. 20:00 web 20
22.5.10 3. ČPŠ, ČLK - B ZBM 7.5. 20:00 web 23
23.5.10 4. ČPŠ, ČLK - B ZBM 7.5. 20:00 web 17
29.5.10 4. ŽB Morava - klasika OOL 12.5. 20:00 web 27
30.5.10 5. ŽB Morava - krátká trať OOL 12.5. 20:00 web 25
5.6.10 3. GČP, 5. ŽA, ŽB Čechy - krátká trať BOR 14.5. 20:00 web 22
6.6.10 4. GČP - WRE, 6. ŽA, ŽB Čechy - klasika BOR 14.5. 20:00 web 22
12.6.10 - 13.6.10 MČR krátká trať, veteraniáda TJN 21.5. 20:00 web 26
19.6.10 6. ŽB Morava - klasika VBM 5.6. 20:00 web 40
20.6.10 7. ŽB Morava - krátká trať VBM 5.6. 20:00 web 41
4.9.10 5. ČPŠ, ČLK - B JIL 20.8. 20:00 web 21
4.9.10 4. Hummel sprint cup, 8. ŽA LTU 20.8. 20:00 web 19
5.9.10 6. ČPŠ, ČLK - B JIL 20.8. 20:00 web 14
11.9.10 6. GČP, 9. ŽA, 8. ŽB Morava - krátká trať ASU 24.8. 23:59 web 45
12.9.10 7. GČP, 10. ŽA, 9. ŽB Morava - klasika ASU 24.8. 23:59 web 45
18.9.10 - 19.9.10 MČR na klasické trati, veteraniáda SJI 24.8. 23:59 web 37
25.9.10 MČR štafet, veteraniáda, 7. ČPŠ, ČLK - A PGP 6.9. 20:00 web 41
26.9.10 MČR klubů a oblastních výběrů žactva, veteraniáda, 8. ČLK - A PGP 6.9. 20:00 web 34
19.3.11 Jarní pohár PHK 7.3. 21:00 web 17
20.3.11 1. ČPŠ, ČLK (C) PHK 7.3. 20:00 web 15
31.3.11 žebříček B ČSOS 31.3. 20:00 web 28
9.4.11 1. ŽB - Morava, Mistrovství Moravy - klasika ASU 26.3. 20:00 web 36
10.4.11 2. ČPŠ, ČLK (C) ASU 26.3. 20:00 web 37
16.4.11 MČR NOB, veteraniáda ZBM 31.3. 20:00 web 9
30.4.11 žebříček A ČSOS 30.4. 20:00 web 10
14.5.11 1. ČP, 1. ŽA, 2. ŽB - Morava - klasika AOP 29.4. 20:00 web 42
15.5.11 2. ČP, 2. ŽA, 3. ŽB - Morava - krátká AOP 29.4. 20:00 web 42
21.5.11 1. Sprint cup, 3. ŽA LPU 4.5. 20:00 web 15
21.5.11 3. ČPŠ, ČLK (B) CHT 4.5. 23:00 web 12
22.5.11 4. ČPŠ, ČLK (B) LPU 4.5. 20:00 web 14
28.5.11 4. ŽB - Morava, klasika ABR + SBR 13.5. 23:00 web 28
29.5.11 5. ŽB - Morava, krátká ABR + SBR 13.5. 23:00 web 27
1.6.11 2. Sprint cup ASU 21.5. 23:00 web 0
4.6.11 3. ČP, 4. ŽA, nominační závod na EYOC, WRE - krátká SJC 14.5. 20:00 web 18
5.6.11 4. ČP, 5. ŽA, nominační závod na EYOC - klasika SJC 14.5. 20:00 web 18
11.6.11 - 12.6.11 MČR - krátká trať, veteraniáda, 5. ČP, 6. ŽA TTR 20.5. 23:00 web 31
18.6.11 6. ŽB - Morava, klasika MOV 7.6. 23:00 web 26
19.6.11 7. ŽB - Morava, krátká trať HAV 7.6. 23:00 web 25
25.6.11 8. ŽB - Morava, krátká trať JPV + UOL 11.6. 23:00 web 21
2.9.11 MČR sprint, veterniáda, 3. Sprint cup, 7. ŽA KON 13.8. 23:00 web 24
3.9.11 6. ČP - klasika, WRE, 8. ŽA, 9. ŽB - Morava KON 13.8. 23:00 web 42
4.9.11 7. ČP - krátká trať, 9. ŽA, 10. ŽB - Morava KON 13.8. 23:00 web 39
10.9.11 5. ČPŠ, ČLK (B) SHK 22.8. 23:00 web 15
10.9.11 4. Sprint cup, 10. ŽA SHK 22.8. 23:00 web 14
11.9.11 6. ČPŠ, ČLK (B) DOB 30.8. 23:00 web 15
17.9.11 - 18.9.11 MČR - klasická trať, veteraniáda, 8. ČP, 11. ŽA EKP 2.9. 23:00 web 21
8.10.11 MČR štafet, veteraniáda, 7. ČPŠ, ČLK (A) KSU 19.9. 23:00 web 28
9.10.11 MČR klubů, veteraniáda, 8. ČLK (A) KSU 19.9. 23:00 web 26
17.3.12 Jarní Pohár PHK 5.3. 23:00 web 15
18.3.12 1. ČPŠ, ČLK (C) PHK 5.3. 23:00 web 15
14.4.12 1. ŽB - Morava, Mistrovství Moravy BBM + PBM 31.3. 23:00 web 42
15.4.12 2. ČPŠ, ČLK (C) BBM + PBM 31.3. 23:00 web 35
21.4.12 MČR - noční, veteraniáda FSP 9.4. 23:00 web 4
12.5.12 1. ČP, 1. ŽA - klasika LPU 25.4. 23:00 web 17
13.5.12 2. ČP, 2. ŽA - krátká LPU 25.4. 23:00 web 18
19.5.12 2. ŽB - Morava, klasika ADA 7.5. 23:00 web 27
20.5.12 3. ŽB - Morava, krátká ADA 7.5. 23:00 web 27
26.5.12 3. ČPŠ, ČLK (B) JPV + UOL 2.5. 23:00 web 41
26.5.12 3. ŽA, 1. Sprint Cup, WRE JPV + UOL 2.5. 23:00 web 40
27.5.12 4. ČPŠ, ČLK (B) JPV + UOL 2.5. 23:00 web 40
1.6.12 MČR sprint, SC, ŽA, veteraniáda LDC + BOR 14.5. 23:00 web 18
2.6.12 3. ČP, 5. ŽA - klasika BOR 13.5. 23:00 web 18
2.6.12 4. ŽB - Morava, klasika PLU + KON 23.5. 23:00 web 24
3.6.12 4. ČP, 6. ŽA - krátká BOR 12.5. 23:00 web 18
3.6.12 5. ŽB - Morava, krátká PLU + KON 23.5. 23:00 web 23
9.6.12 - 10.6.12 MČR na krátké trati, ČP, ŽA, veteraniáda TZL 18.5. 23:00 web 39
16.6.12 6. ŽB - Morava, klasika SKM 6.6. 23:00 web 35
8.9.12 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB - Morava, OŽ - klasika ASU 22.8. 23:00 web 43
9.9.12 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB - Morava, krátká ASU 22.8. 23:00 web 44
15.9.12 10. ŽA, 3. Sprint cup PGP 27.8. 23:00 web 19
15.9.12 5. ČPŠ, ČLK (B) SCP 1.9. 23:00 web 20
16.9.12 6. ČPŠ, ČLK (B) PGP 27.8. 23:00 web 19
28.9.12 - 29.9.12 MČR - klasická trať, veteraniáda, ČP, ŽA PHK + TUV 7.9. 23:00 web 27
5.10.12 4. Sprint cup - Velká cena Olomouce v orientačním sprintu UOL + JPV 19.9. 23:00 web 13
6.10.12 MČR štafet, ČPŠ, ČLK (A) ZBM 21.9. 23:00 web 32
7.10.12 MČR družstev, ČLK (A) ZBM 21.9. 23:00 web 36
23.3.13 Jarní pohár PHK 16.3. 23:00 web 17
24.3.13 1. ČPŠ, ČLK PHK 16.3. 23:00 web 17
6.4.13 1. ŽB Morava - Mistrovství Moravy, klasika KSU 26.3. 23:00 web 41
7.4.13 2. ČPŠ, ČLK, OM štafet KSU 26.3. 23:00 web 37
20.4.13 MČR noční, veteraniáda SJC 8.4. 23:00 web 10
8.5.13 MČR sprint LPU 21.4. 09:00 web 19
11.5.13 1. ČP, 2. ŽA, 2. ŽB Morava - klasika ZBM 21.4. 08:00 web 44
12.5.13 2. ČP, 3. ŽA, 3. ŽB Morava - krátká trať ZBM 21.4. 08:00 web 40
18.5.13 4. ŽB Morava - klasika MOV 4.5. 23:00 web 28
19.5.13 5. ŽB Morava - krátká trať MOV 4.5. 23:00 web 27
25.5.13 3. ČPŠ, ČLK, OM štafet VRB 15.5. 23:00 web 35
25.5.13 3. ŽA, 1. Sprint cup VRB 15.5. 23:00 web 33
26.5.13 4. ČPŠ, ČLK VRB 15.5. 23:00 web 35
1.6.13 6. ŽB Morava - klasika, MUNA - 2. E ZLH + UNTS 15.5. 23:00 web 28
2.6.13 7. ŽB Morava - krátká trať, MUNA - 3. E ZLH + UNTS 15.5. 23:00 web 28
15.6.13 3. ČP, 5. ŽA, ŽB Čechy - klasika LPM 25.5. 23:00 web 20
16.6.13 4. ČP, 6. ŽA, ŽB Čechy - krátká trať LPM 25.5. 23:00 web 20
22.6.13 - 23.6.13 MČR krátká trať, veteraniáda SSU 31.5. 23:00 web 33
7.9.13 3. Sprint Cup, 7. ŽA SRK 26.8. 15:20 web 20
7.9.13 5. ČPŠ, ČLK SRK 26.8. 15:20 web 14
8.9.13 6. ČPŠ, ČLK SRK 26.8. 15:20 web 14
14.9.13 6. ČP, 9. ŽA, ŽB Čechy - klasika DKP 1.9. 23:00 web 22
14.9.13 8. ŽB Morava - klasika SKM 1.9. 23:00 web 22
15.9.13 7. ČP, 10. ŽA, ŽB Čechy - klasika DKP 1.9. 23:00 web 22
15.9.13 9. ŽB Morava - krátká trať SKM 1.9. 23:00 web 23
21.9.13 - 22.9.13 MČR - klasika, ČP, ŽA ASU 2.9. 23:00 web 32
28.9.13 MČR štafet, ČPŠ, ČLK TJN 9.9. 23:00 web 29
28.9.13 MČR družstev, ČPŠ, ČLK TJN 9.9. 23:00 web 28
22.3.14 Jarní pohár PHK 10.3. 23:00 web 23
23.3.14 1. ČPŠ, ČLK PHK 10.3. 23:00 web 18
12.4.14 1. ŽB Morava - Mistrovství Moravy, klasika LCE 23.3. 23:00 web 32
13.4.14 2. ČPŠ, ČLK LCE 23.3. 23:00 web 11
26.4.14 MČR noční UOL 14.4. 23:00 web 16
27.4.14 3. ČPŠ, OM štafet UOL 14.4. 23:00 web 23
8.5.14 MČR sprint, 1. ČP, 1. ŽA ZBM 23.4. 23:00 web 23
10.5.14 2. ŽB Morava - klasika KSU 28.4. 23:00 web 21
11.5.14 3. ŽB Morava - krátká trať KSU 28.4. 23:00 web 21
17.5.14 2. ŽA, ČP - klasika TUR 2.5. 23:00 web 16
18.5.14 3. ŽA, ČP - krátká trať TUR 2.5. 23:00 web 15
24.5.14 4. ŽA, ČP - sprint, vyzývací pohár KUO 5.5. 23:00 web 20
24.5.14 4. ČPŠ, ČLK, vyzývací pohár LPU 5.5. 23:00 web 19
25.5.14 5. ČPŠ, ČLK, vyzývací pohár LPU 5.5. 23:00 web 19
7.6.14 5. ŽA, 4. ŽB, ČP - klasika TBM 24.5. 23:00 web 46
8.6.14 6. ŽA, 5. ŽB, ČP, WRE - krátká trať TBM 24.5. 23:00 web 46
21.6.14 - 22.6.14 MČR na krátké trati, ČP, 7. ŽA ASU + VAM 7.6. 23:00 web 22
6.9.14 8. ŽA, 6. ŽB, ČP - klasická trať OOL 22.8. 23:00 web 36
7.9.14 9. ŽA, 7. ŽB, ČP - krátká trať OOL 22.8. 23:00 web 34
13.9.14 6. ČPŠ, ČLK SHK 25.8. 23:00 web 16
13.9.14 10. ŽA, ČP - sprint LTU 1.9. 23:00 web 17
14.9.14 MČR sprintových štafet, 7. ČLK SHK 25.8. 23:00 web 15
27.9.14 - 28.9.14 MČR na klasické trati, 11. ŽA, ČP BOR 8.9. 23:00 web 24
11.10.14 MČR štafet, 7. ČPŠ, 8. ČLK VPM 28.9. 23:00 web 29
12.10.14 MČR klubů, 9. ČLK VPM 28.9. 23:00 web 27
18.4.15 Mistrovství Moravy, 1. ŽB Morava - klasika VBM 4.4. 23:00 web 39
19.4.15 1. ČPŠ, ČLK, OM štafet VBM 4.4. 23:00 web 33
25.4.15 MČR v nočním OB, Veteraniáda ZBM 10.4. 23:00 web 11
26.4.15 2. ČPŠ, ČLK ZBM 10.4. 23:00 web 12
16.5.15 1. ŽA, ČP - krátká PGP + KSH 28.4. 23:00 web 19
16.5.15 2. ŽB Morava - klasika AOV 3.5. 23:00 web 27
17.5.15 2. ŽA, ČP - klasika PGP + KSH 28.4. 23:00 web 19
17.5.15 3. ŽB Morava - krátká AOV 3.5. 23:00 web 23
23.5.15 MČR sprint, 3. ŽA, Veteraniáda ASU 2.5. 23:00 web 23
24.5.15 MČR sprintových štafet, ČLK ASU 2.5. 23:00 web 19
30.5.15 3. ČPŠ, ČLK, vyzývací pohár DKP 15.5. 23:00 web 15
30.5.15 4. ŽA, ČP - sprint, vyzývací pohár DKP 15.5. 23:00 web 15
31.5.15 4. ČPŠ, ČLK, vyzývací pohár DKP 15.5. 23:00 web 15
6.6.15 5. ŽA, ČP, 4. ŽB Morava - klasika TTR 22.5. 23:00 web 42
7.6.15 6. ŽA, ČP, 5. ŽB Morava - krátká TTR 22.5. 23:00 web 42
20.6.15 - 21.6.15 MČR na krátké trati, ČP, 7. ŽA, Veteraniáda EKP + ONO 5.6. 23:00 web 23
5.9.15 8. ŽA, ČP - klasika MLA 14.8. 23:00 web 11
5.9.15 6. ŽB Morava - klasika JPV 18.8. 23:00 web 23
6.9.15 9. ŽA, ČP - krátká MLA 14.8. 23:00 web 11
6.9.15 7. ŽB Morava - krátká JPV 18.8. 23:00 web 20
12.9.15 5. ČPŠ, 6. ČLK SJI 28.8. 23:00 web 19
12.9.15 10. ŽA, ČP - sprint SJI 28.8. 23:00 web 19
13.9.15 6. ČPŠ, 7. ČLK SJI 28.8. 23:00 web 19
26.9.15 - 27.9.15 MČR na klasické trati, 11. ŽA, ČP, veteraniáda KSU 9.9. 23:00 web 38
10.10.15 MČR štafet, ČPŠ, ČLK TZL 25.9. 23:00 web 32
11.10.15 MČR klubů, ČLK TZL 25.9. 23:00 web 29
19.3.16 1. ČPŠ, ČLK, Jarní Pohár PHK 11.3. 23:00 web 14
16.4.16 MČR noční DOK 29.3. 23:00 web 13
17.4.16 2. ČPŠ, ČLK TUR 1.4. 23:00 web 9
23.4.16 1. ŽB - klasika TBM 7.4. 23:00 web 29
24.4.16 3. ČPŠ, ČLK, OM štafet TBM 7.4. 23:00 web 27
30.4.16 1. ŽA, ČP - klasika SHK + LTU 11.4. 23:00 web 18
1.5.16 2. ŽA, ČP - krátká SHK + LTU 11.4. 23:00 web 19
7.5.16 MČR sprint, 3. ŽA, ČP LCE 25.4. 23:00 web 23
8.5.16 MČR sprintové štafety, 4. ČLK LCE 25.4. 23:00 web 22
14.5.16 2. ŽB - klasika TZL 29.4. 23:00 web 35
15.5.16 3. ŽB - krátká TZL 29.4. 23:00 web 35
28.5.16 4. ŽA, ČP, 4. ŽB - krátká ASU 6.5. 23:00 web 36
29.5.16 5. ŽA, ČP, 5. ŽB - klasika AOP 6.5. 23:00 web 32
4.6.16 6. ŽA, ČP, WRE, vyzývací pohár BBM 20.5. 23:00 web 27
4.6.16 4. ČPŠ, 5. ČLK, vyzývací pohár VBM 20.5. 23:00 web 27
5.6.16 5. ČPŠ, 6. ČLK, vyzývací pohár BBM 20.5. 23:00 web 26
18.6.16 6. ŽB - klasika KON 5.6. 23:00 web 35
19.6.16 7. ŽB - krátká ADA 5.6. 23:00 web 26
25.6.16 - 26.6.16 MČR krátká trať, 7. ŽA, ČP, WRE PGP 4.6. 23:00 web 26
10.9.16 8. ŽA, ČP - klasika TJN 19.8. 23:00 web 16
10.9.16 8. ŽB - klasika 43S + LCE 24.8. 23:00 web 30
11.9.16 9. ŽA, ČP - krátká TJN 19.8. 23:00 web 18
11.9.16 9. ŽB - krátká 43S + LCE 24.8. 23:00 web 30
17.9.16 5. ČPŠ, 7. ČLK ZBM 2.9. 23:00 web 25
17.9.16 10. ŽA, ČP, WRE - sprint ZBM 2.9. 23:00 web 23
18.9.16 6. ČPŠ, 8. ČLK ZBM 2.9. 23:00 web 24
1.10.16 - 2.10.16 MČR klasická trať, 11. ŽA, ČP, WRE LPU 14.9. 17:00 web 36
8.10.16 MČR štafet, 7. ČPŠ, 9. ČLK BOR 25.9. 23:00 web 47
9.10.16 MČR klubů, 10. ČLK BOR 25.9. 23:00 web 52
18.3.17 1. ČPŠ, ČLK, Jarní Pohár PHK 10.3. 23:00 web 24
8.4.17 MČR noční SJI 24.3. 23:00 web 16
9.4.17 2. ČPŠ, ČLK SJI 24.3. 23:00 web 19
22.4.17 1. ŽB - klasika, Mistrovství Moravy TZL 5.4. 23:00 web 37
23.4.17 3. ČPŠ, ČLK, OM štafet TZL 5.4. 23:00 web 32
6.5.17 MČR sprintových štafet, ČLK, veteraniáda ZBM 22.4. 23:00 web 35
7.5.17 MČR ve sprintu - PM finále, ŽA,ČP, WRE ZBM 22.4. 23:00 web 14
7.5.17 MČR ve sprintu - AM kvalifikace D/H21, Veteraniáda, veřejný závod ZBM 22.4. 23:00 web 29
13.5.17 2. ŽA, ČP, ŽB - klasika SSU 26.4. 23:00 web 53
14.5.17 3. ŽA, ČP, ŽB - krátká SSU 26.4. 23:00 web 51
20.5.17 4. ŽA, ČP - sprint, WRE, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 24
20.5.17 4. ČPŠ, 5. ČLK, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 25
21.5.17 5. ČPŠ, 6. ČLK, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 26
3.6.17 4. ŽB - klasika VRB 22.5. 23:00 web 18
3.6.17 5. ŽA, ČP - krátká VSP 15.5. 23:00 web 20
4.6.17 6. ŽA, ČP - klasika KAM 15.5. 23:00 web 20
4.6.17 5. ŽB - krátká VRB 22.5. 23:00 web 18
10.6.17 - 11.6.17 MČR krátká trať, 7. ŽA, ČP, WRE, veteraniáda OSN + JHB 23.5. 23:00 web 43
17.6.17 6. ŽB - klasika MOV 4.6. 23:00 web 21
18.6.17 7. ŽB - krátká MOV 4.6. 23:00 web 19
9.9.17 8. ŽA, ČP, ŽB Morava - klasika AOP 26.8. 23:00 web 34
10.9.17 9. ŽA, ČP, ŽB Morava - krátká AOP 26.8. 23:00 web 33
16.9.17 6. ČPŠ, 7. ČLK SHK 28.8. 23:00 web 26
16.9.17 10. ČP, ŽA - sprint SJC 28.8. 23:00 web 25
17.9.17 7. ČPŠ, 8. ČLK SJC 28.8. 23:00 web 26
23.9.17 - 24.9.17 MČR klasická trať, 11. ŽA, Veteraniáda, WRE CHA 6.9. 23:00 web 35
7.10.17 MČR štafet - 8. ČPŠ, 9. ČLK KSU 22.9. 23:00 web 52
8.10.17 MČR družstev - 10. ČLK KSU 22.9. 23:00 web 51

Letošní závody...

vícedenní - STARÉ
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
21.3.08 - 23.3.08 Velikonoce ve skalách 2008 DKP 6.3. 20:00 web 0
3.5.08 - 4.5.08 Saxbo 2008 - Česko-saské dny orientačního běhu CHA, Zittau 18.4. 20:00 web 0
8.5.08 - 11.5.08 Jarní trojúhelník 2008 MLA 24.4. 20:00 web 0
3.7.08 - 6.7.08 Česká Kanada 2008 PGP 12.6. 20:00 web 12
4.7.08 - 6.7.08 Cena střední Moravy 2008 KON, PTE, JPV 28.6. 20:00 web 1
14.7.08 - 19.7.08 Orienteering Festival 2008 ČSOB + KON + UOL 12.6. 20:00 web 0
25.7.08 - 27.7.08 Veteran cup 2008 VAM 11.7. 00:00 web 0
2.8.08 - 4.8.08 5 etap OB Jičín 2008 - VALEČOV SJC 12.6. 20:00 web 1
6.8.08 - 10.8.08 Czech 5 days Orienteering STH 5.8. 00:00 web 0
14.8.08 - 17.8.08 Grand Prix Silesia 2008 AOP 28.7. 20:00 web 13
16.8.08 Grand Prix Silesia - vložený sprint AOP 28.7. 20:00 web 3
21.8.08 - 24.8.08 Slovak Karst cup 2008 Košice 20.8. 20:00 web 4
23.8.08 Karst Cup 2008 - vložený sprint Košice 22.8. 00:00 web 4
29.8.08 - 31.8.08 Cena Východních Čech LPU 28.8. 20:00 web 9
10.4.09 - 12.4.09 Pražské velikonoce DKP 9.4. 20:00 web 0
4.7.09 - 6.7.09 Advanta Cup 2009 DOB 31.5. 20:00 web 0
4.7.09 Advanta Cup 2009 - noční DOB 31.5. 20:00 web 0
4.7.09 - 6.7.09 Cena Střední Moravy 2009 KON 13.6. 20:00 web 11
5.7.09 Advanta Cup 2009 - sprint DOB 31.5. 20:00 web 0
10.7.09 - 10.7.09 Grand Prix Silesia 2009 a 3. Hummel sprint cup AOP 28.6. 20:00 web 2
17.7.09 - 19.7.09 H.S.H. Vysočina cup CHT 22.6. 20:00 web 2
24.7.09 - 26.7.09 Ludvíkov 2009 VRB 13.6. 20:00 web 0
30.7.09 - 2.8.09 GPS, Slovak Karst Cup ATU Košice, Spišská Nová Ves 29.7. 20:00 web 6
5.8.09 - 9.8.09 Bohemia Orienteering 2009 BOR 4.8. 20:00 web 7
14.8.09 - 16.8.09 Magnus cup 2009 ASU 13.7. 20:00 web 0
15.8.09 Noční Magnus cup ASU 13.7. 20:00 web 0
22.8.09 - 22.8.09 Pěkné prázdniny v Českém ráji 2009 TUR 29.7. 20:00 web 8
28.8.09 - 30.8.09 Cena Východních Čech 2009 PHK 13.8. 20:00 web 7
3.4.10 - 5.4.10 Pražské velikonoce 2010 DKP 19.3. 20:00 web 26
3.7.10 - 3.7.10 Cena střední Moravy KON + JPV 13.6. 20:00 web 1
8.7.10 - 11.7.10 Grand Prix Silesia 2010, 3. Hummel sprint cup (E3) AOP 13.5. 20:00 web 11
8.7.10 - 11.7.10 Grand Prix Silesia 2010, 3. Hummel sprint cup (E3) - 2. termín AOP 13.6. 20:00 web 0
8.7.10 - 11.7.10 Grand Prix Silesia 2010, 3. Hummel sprint cup (E3) - 3. termín AOP 28.6. 20:00 web 0
15.7.10 H.S.H. Vysočina cup 2010 - noční CHT 25.6. 20:00 web 0
16.7.10 - 18.7.10 H.S.H. Vysočina cup 2010 CHT 25.6. 20:00 web 9
23.7.10 - 25.7.10 Kůstrý 2010 DKP 12.6. 20:00 web 4
23.7.10 - 25.7.10 Kůstrý 2010 - 2. termín DKP 10.7. 20:00 web 0
4.8.10 - 8.8.10 Czech 5 days O 2010 VRI 18.7. 00:00 web 6
4.8.10 - 8.8.10 Czech 5 days O 2010 - 2. termín VRI 18.7. 00:00 web 0
6.8.10 Czech 5 days O 2010 - noční závod VRI 18.7. 20:00 web 2
6.8.10 Czech 5 days O 2010 - noční závod - 2. termín VRI 18.7. 20:00 web 0
14.8.10 - 15.8.10 3 etapové závody Jičín - Valečov 2010 SJC 13.7. 20:00 web 0
19.8.10 - 22.8.10 Grand Prix Slovakia 2010, Slovak Karst cup TKE + Spišská Nová Ves 30.5. 20:00 web 0
19.8.10 - 22.8.10 Grand Prix Slovakia 2010, Slovak Karst cup - 2. termín TKE + Spišská Nová Ves 10.7. 20:00 web 2
20.8.10 - 22.8.10 Pěkné prázdniny v Českém ráji 2010 TUR 30.7. 20:00 web 2
27.8.10 - 29.8.10 Jesenický labyrint 2010 JES 28.6. 20:00 web 0
27.8.10 - 29.8.10 Cena východních Čech 2010 LPU 13.7. 20:00 web 0
27.8.10 - 29.8.10 Jesenický labyrint 2010 - 2. termín JES 29.7. 20:00 web 0
27.8.10 - 29.8.10 Cena východních Čech 2010 - 2. termín LPU 8.8. 20:00 web 0
28.8.10 Jesenický labyrint - noční JES 28.6. 20:00 web 0
28.8.10 Jesenický labyrint - supersprint JES 29.6. 20:00 web 0
28.8.10 Jesenický labyrint - noční - 2. termín JES 29.7. 20:00 web 0
21.4.11 - 25.4.11 Haná Orienteering Easter - 2. termín OOL + KON 13.4. 20:00 web 1
22.4.11 - 24.4.11 Velikonoce ve skalách 2011 - 2. termín DKP 8.4. 20:00 web 0
2.7.11 - 6.7.11 Česká Kanada 2011 - 1. termín PGP 13.5. 20:00 web 1
2.7.11 - 6.7.11 ADVANTA Cup 2011 - 1. termín DOB 29.3. 20:00 web 1
2.7.11 - 6.7.11 ADVANTA Cup 2011 - 2. termín DOB 11.6. 20:00 web 5
8.7.11 - 10.7.11 Cena střední Moravy 2011 - 1. termín OOL + KON 13.6. 23:00 web 1
8.7.11 - 10.7.11 Cena střední Moravy 2011 - 2. termín OOL + KON 25.6. 23:00 web 0
15.7.11 - 17.7.11 H.S.H. Vysočina cup 2011 - 1. termín CHT 22.6. 23:00 web 5
15.7.11 - 17.7.11 H.S.H. Vysočina cup 2011 - 2. termín CHT 9.7. 23:00 web 0
22.7.11 - 24.7.11 Grand Prix Silesia 2011 - 2. termín AOP 12.7. 23:00 web 1
22.7.11 - 24.7.11 Grand Prix Silesia 2011 - 1. termín AOP 13.6. 23:00 web 7
28.7.11 - 31.7.11 Slovak Karst Cup 2011 - 1. termín TKE 30.5. 20:00 web 6
28.7.11 - 31.7.11 Slovak Karst Cup 2011 - 2. termín TKE 28.6. 23:00 web 0
29.7.11 - 1.8.11 Petit prix - 1. termín TJN 13.6. 23:00 web 0
29.7.11 - 1.8.11 Petit prix - 2. termín TJN 3.7. 23:00 web 3
3.8.11 - 7.8.11 Bohemia Orienteering 2011 - 1. termín BOR 28.4. 20:00 web 2
3.8.11 - 7.8.11 Bohemia Orienteering 2011 - 2. termín BOR 28.6. 23:00 web 0
20.8.11 - 21.8.11 Pěkné prázdniny v Českém ráji 2011 TUR 29.7. 23:00 web 0
26.8.11 - 28.8.11 Cena východních Čech - 2. termín PHK 13.8. 23:00 web 0
26.8.11 - 28.8.11 Cena východních Čech - 1. termín PHK 13.7. 23:00 web 9
26.8.11 - 28.8.11 Sokolovský krvák 2011 - 1. termín BSO 29.7. 23:00 web 0
26.8.11 - 28.8.11 Sokolovský krvák 2011 - 2. termín BSO 12.8. 23:00 web 0
6.4.12 - 8.4.12 Pražské Velikonoce [1. termín] DKP 27.2. 23:00 web 0
6.4.12 - 8.4.12 Pražské Velikonoce [2. termín] DKP 23.3. 23:00 web 0
4.5.12 - 6.5.12 Haná Orienteering festival [1. termín] OOL + pol 19.4. 23:00 web 0
4.5.12 - 6.5.12 Haná Orienteering festival [2. termín] OOL + pol 26.4. 23:00 web 0
29.6.12 - 1.7.12 Cena střední Moravy 2012 [1. termín] KON 13.6. 23:00 web 0
29.6.12 - 1.7.12 Cena střední Moravy 2012 [2. termín] KON 22.6. 23:00 web 0
5.7.12 - 8.7.12 Bečov 2012 [2. termín] EKP 15.6. 23:00 web 0
5.7.12 - 8.7.12 Bečov 2012 [1. termín] EKP 30.5. 23:00 web 1
12.7.12 - 15.7.12 GPS, Karst Cup (při JMS 2012) [1. termín] TKE, KYS 29.4. 23:00 web 4
12.7.12 - 15.7.12 GPS, Karst Cup (při JMS 2012) [2. termín] TKE, KYS 8.6. 23:00 web 0
13.7.12 - 15.7.12 HSH Vysočina Cup 2012 [1. termín] CHT 16.6. 23:00 web 15
13.7.12 - 15.7.12 HSH Vysočina Cup 2012 [2. termín] CHT 5.7. 23:00 web 4
20.7.12 - 22.7.12 Veteran Cup 2012 [1. termín] VAM 13.5. 23:00 web 0
20.7.12 - 22.7.12 Veteran Cup 2012 [2. termín] VAM 28.6. 23:00 web 0
20.7.12 - 22.7.12 Veteran Cup 2012 [3. termín] VAM 13.7. 23:00 web 0
26.7.12 - 29.7.12 Grand Prix Silesia [1. termín] AOP 28.5. 23:00 web 11
26.7.12 - 29.7.12 Grand Prix Silesia [2. termín] AOP 28.6. 23:00 web 6
26.7.12 - 29.7.12 Grand Prix Silesia [3. termín] AOP 13.7. 23:00 web 0
18.8.12 - 19.8.12 Brada 2012 SJC 14.7. 23:00 web 0
25.8.12 - 26.8.12 Pěkné prázdniny v Českém ráji TUR 29.7. 23:00 web 5
31.8.12 - 2.9.12 Cena východních Čech [1. termín] LPU 13.7. 23:00 web 9
31.8.12 - 2.9.12 Cena východních Čech [2. termín] LPU 13.8. 23:00 web 4
29.3.13 - 31.3.13 Velikonoce ve skalách [1. termín] DKP 15.2. 23:00 web 1
29.3.13 - 31.3.13 Velikonoce ve skalách [2. termín] DKP 15.3. 23:00 web 0
29.3.13 - 1.4.13 Haná Orienteering Festival [1. termín] OOL 3.3. 23:00 web 1
29.3.13 - 1.4.13 Haná Orienteering Festival [2. termín] OOL 16.3. 23:00 web 1
26.4.13 - 28.4.13 Jarní trojúhelník MLA 19.4. 23:00 web 0
28.6.13 - 30.6.13 Skol Cup [1. termín] KRN + Głubczyce 14.6. 23:00 web 2
28.6.13 - 30.6.13 Skol Cup [2. termín] KRN + Głubczyce 21.6. 23:00 web 0
1.7.13 - 6.7.13 JWOC tour [3. termín] PHK + SHK 29.5. 23:00 web 0
1.7.13 - 6.7.13 JWOC tour [2. termín] PHK + SHK 13.4. 23:00 web 0
1.7.13 - 6.7.13 JWOC tour [1. termín] PHK + SHK 26.2. 23:00 web 10
11.7.13 - 14.7.13 GPS - Slovak Karst Cup [1. termín] TKE 29.4. 23:00 web 0
11.7.13 - 14.7.13 GPS - Slovak Karst Cup [2. termín] TKE 8.6. 23:00 web 0
12.7.13 - 14.7.13 H.S.H. Vysočina Cup [1. termín] CHT 15.6. 23:00 web 9
12.7.13 - 14.7.13 H.S.H. Vysočina Cup [2. termín] CHT 5.7. 23:00 web 1
19.7.13 - 21.7.13 Grand Prix Silesia [1. termín] AOP 29.5. 23:00 web 1
19.7.13 - 21.7.13 Grand Prix Silesia [2. termín] AOP 28.6. 23:00 web 0
19.7.13 - 21.7.13 Grand Prix Silesia [3. termín] AOP 10.7. 23:00 web 0
24.7.13 - 28.7.13 Bohemia Orienteering 2013 [1. termín] BOR 28.4. 23:00 web 3
24.7.13 - 28.7.13 Bohemia Orienteering 2013 [2. termín] BOR 28.6. 23:00 web 2
2.8.13 - 4.8.13 Cena střední Moravy 2013 [1. termín] JPV + UOL 18.7. 23:00 web 3
2.8.13 - 4.8.13 Cena střední Moravy 2013 [2. termín] JPV + UOL 25.7. 23:00 web 0
9.8.13 - 11.8.13 Advanta Cup DOB 20.7. 23:00 web 2
16.8.13 - 18.8.13 Magnus Cup [1. termín] ASU 13.7. 23:00 web 2
16.8.13 - 18.8.13 Magnus Cup [2. termín] ASU 29.7. 23:00 web 0
16.8.13 - 18.8.13 Rumcajsovy míle SJC 18.7. 23:00 web 0
29.8.13 - 1.9.13 WestCup [1. termín] NEJ 29.5. 23:00 web 0
29.8.13 - 1.9.13 WestCup [2. termín] NEJ 29.7. 23:00 web 0
30.8.13 - 1.9.13 Cena východních Čech [1. termín] LPU 13.7. 23:00 web 2
30.8.13 - 1.9.13 Cena východních Čech [2. termín] LPU 3.8. 23:00 web 2
18.4.14 - 20.4.14 Pražské Velikonoce [1. termín] DKP 28.2. 23:00 web 1
18.4.14 - 20.4.14 Pražské Velikonoce [2. termín] DKP 28.3. 23:00 web 0
4.7.14 - 6.7.14 Sedmihoří 2014 [1. termín] LPM 20.6. 23:00 web 0
4.7.14 - 6.7.14 Sedmihoří 2014 [2. termín] LPM 28.6. 23:00 web 0
11.7.14 - 13.7.14 Veteran Cup [1. termín] VAM 11.6. 23:00 web 0
11.7.14 - 13.7.14 Veteran Cup [2. termín] VAM 29.6. 23:00 web 0
18.7.14 - 20.7.14 H.S.H. Vysočina Cup [1. termín] CHT 25.6. 23:00 web 13
18.7.14 - 20.7.14 H.S.H. Vysočina Cup [2. termín] CHT 9.7. 23:00 web 1
31.7.14 - 3.8.14 Grand Prix Silesia [1. termín] AOP 18.6. 23:00 web 8
31.7.14 - 3.8.14 Grand Prix Silesia [2. termín] AOP 18.7. 23:00 web 0
8.8.14 - 10.8.14 Magnus Cup [1. termín] ASU 28.6. 23:00 web 0
8.8.14 - 10.8.14 Magnus Cup [2. termín] ASU 21.7. 23:00 web 0
8.8.14 Rumpál 2014 LCE 31.7. 23:00 web 15
13.8.14 - 16.8.14 WUOC TOUR 2014 [1. termín] střední Morava 13.5. 23:00 web 1
13.8.14 - 16.8.14 WUOC TOUR 2014 [2. termín] střední Morava 29.7. 23:00 web 1
16.8.14 - 17.8.14 Rumcajsovy míle 2014 SJC 13.7. 23:00 web 0
16.8.14 - 17.8.14 Rumcajsovy míle 2014 SJC 8.8. 23:00 web 0
23.8.14 - 24.8.14 Pěkné prázdniny TUR 10.6. 22:00 web 5
28.8.14 - 31.8.14 West cup [1. termín] NEJ 28.6. 23:00 web 0
28.8.14 - 31.8.14 West cup [2. termín] NEJ 29.7. 23:00 web 0
28.8.14 - 31.8.14 West cup [3. termín] NEJ 18.8. 23:00 web 0
29.8.14 - 31.8.14 Cena východních Čech 2014 [1. termín] PHK 13.7. 23:00 web 5
29.8.14 - 31.8.14 Cena východních Čech 2014 [2. termín] PHK 13.8. 23:00 web 5
29.8.14 - 31.8.14 Cena východních Čech 2014 [3. termín] PHK 27.8. 23:00 web 0
3.4.15 - 5.4.15 Velikonoce ve skalách [1. termín] DKP 13.2. 23:00 web 0
3.4.15 - 5.4.15 Velikonoce ve skalách [2. termín] DKP 13.3. 23:00 web 0
3.7.15 - 6.7.15 Cena střední Moravy [1. termín] KON 6.6. 23:00 web 9
3.7.15 - 6.7.15 Cena střední Moravy [2. termín] KON 22.6. 23:00 web 0
3.7.15 - 6.7.15 Cena střední Moravy [3. termín] KON 29.6. 23:00 web 0
10.7.15 - 12.7.15 H.S.H. Vysočina Cup 2015 [1. termín] CHT 10.6. 23:00 web 12
10.7.15 - 12.7.15 H.S.H. Vysočina Cup 2015 [2. termín] CHT 1.7. 23:00 web 4
16.7.15 - 19.7.15 Advanta Cup [1. termín] DOB 24.4. 23:00 web 2
16.7.15 - 19.7.15 Advanta Cup [2. termín] DOB 10.7. 23:00 web 0
24.7.15 - 26.7.15 Tuhannet Kumpareita 2015 [1. termín] SSU 1.7. 23:00 web 3
24.7.15 - 26.7.15 Tuhannet Kumpareita 2015 [2. termín] SSU 15.7. 23:00 web 4
5.8.15 - 9.8.15 Bohemia Orienteering 2015 [1. termín] BOR 29.4. 15:00 web 6
5.8.15 - 9.8.15 Bohemia Orienteering 2015 [2. termín] BOR 28.6. 23:00 web 3
13.8.15 - 16.8.15 Grand Prix Silesia 2015 [1. termín] AOP 18.6. 23:00 web 4
13.8.15 - 16.8.15 Grand Prix Silesia 2015 [2. termín] AOP 29.7. 23:00 web 1
14.8.15 - 16.8.15 Rumcajsovy míle [1. termín] SJC 13.7. 23:00 web 0
14.8.15 - 16.8.15 Rumcajsovy míle [2. termín] SJC 4.8. 23:00 web 0
22.8.15 - 22.8.15 Pěkné prázdniny v Českém ráji 2015 TUR 1.6. 23:00 web 3
28.8.15 - 30.8.15 Cena východních Čech [1. termín] LPU 13.7. 23:00 web 10
28.8.15 - 30.8.15 Cena východních Čech [2. termín] LPU 3.8. 23:00 web 2
28.8.15 - 30.8.15 West cup [1. termín] NEJ 20.8. 23:00 web 0
28.8.15 - 30.8.15 West cup [2. termín] NEJ 23.8. 23:00 web 0
25.3.16 - 27.3.16 Velikonoce ve skalách [2. termín] DKP 4.3. 23:00 web 0
1.7.16 - 3.7.16 Veteran Cup 2016 [1. termín] VAM + KOR 29.5. 23:00 web 0
1.7.16 - 3.7.16 Veteran Cup 2016 [2. termín] VAM + KOR 22.6. 23:00 web 0
2.7.16 - 6.7.16 Cena střední Moravy 2016 [1. termín] JPV 6.6. 23:00 web 5
2.7.16 - 6.7.16 Cena střední Moravy 2016 [2. termín] JPV 22.6. 23:00 web 0
7.7.16 - 10.7.16 H.S.H. Vysočina Cup 2016 [1. termín] CHT 29.5. 23:00 web 10
7.7.16 - 10.7.16 H.S.H. Vysočina Cup 2016 [2. termín] CHT 25.6. 23:00 web 5
14.7.16 - 17.7.16 Grand Prix Silesia 2016 [1. termín] AOP 29.5. 23:00 web 9
14.7.16 - 17.7.16 Grand Prix Silesia 2016 [2. termín] AOP 1.7. 23:00 web 0
22.7.16 - 24.7.16 Šumperský divočák 2016 [1. termín] KSU 24.6. 23:00 web 0
22.7.16 - 24.7.16 Šumperský divočák 2016 [2. termín] KSU 8.7. 23:00 web 1
22.7.16 - 24.7.16 Šumperský divočák 2016 [3. termín] KSU 15.7. 23:00 web 0
29.7.16 - 31.7.16 Eduard 2016 [1. termín] ONO + EKP 13.6. 23:00 web 0
29.7.16 - 31.7.16 Eduard 2016 [2. termín] ONO + EKP 13.7. 23:00 web 0
5.8.16 - 7.8.16 Rumcajsovy míle 2016 [1. termín] SJC 5.7. 23:00 web 0
5.8.16 - 7.8.16 Rumcajsovy míle 2016 [2. termín] SJC 22.7. 23:00 web 1
10.8.16 - 14.8.16 Česká Kanada 2016 [1. termín] PGP 29.5. 23:00 web 16
10.8.16 - 14.8.16 Česká Kanada 2016 [2. termín] PGP 13.7. 23:00 web 0
10.8.16 - 14.8.16 Česká Kanada 2016 [3. termín] PGP 31.7. 23:00 web 0
19.8.16 - 21.8.16 Pěkné prázdniny 2016 TUR 20.6. 23:00 web 5
26.8.16 - 28.8.16 Cena východních Čech 2016 [1. termín] PHK 13.7. 23:00 web 5
26.8.16 - 28.8.16 Cena východních Čech 2016 [2. termín] PHK 13.8. 23:00 web 1
26.8.16 - 28.8.16 West cup 2016 [1. termín] NEJ 12.8. 23:00 web 0
26.8.16 - 28.8.16 West cup 2016 [2. termín] NEJ 19.8. 23:00 web 0
14.4.17 - 16.4.17 Velikonoce ve skalách 2017 [1. termín] DKP 24.2. 23:00 web 0
14.4.17 - 16.4.17 Velikonoce ve skalách 2017 [2. termín] DKP 24.3. 23:00 web 0
30.6.17 - 2.7.17 Cena střední Moravy 2017 [1. termín] KON 10.6. 23:00 web 1
30.6.17 - 2.7.17 Cena střední Moravy 2017 [2. termín] KON 21.6. 23:00 web 0
13.7.17 - 16.7.17 Grand Prix Silesia 2017 [1. termín] AOP 29.5. 23:00 web 0
13.7.17 - 16.7.17 Grand Prix Silesia 2017 [2. termín] AOP 1.7. 23:00 web 0
14.7.17 - 16.7.17 H.S.H. Vysočina Cup 2017 [1. termín] CHT 29.5. 23:00 web 30
14.7.17 - 16.7.17 H.S.H. Vysočina Cup 2017 [2. termín] CHT 21.6. 23:00 web 6
26.7.17 - 30.7.17 Bohemia Orienteering 2017 [1. termín] BOR 28.4. 23:00 web 2
26.7.17 - 30.7.17 Bohemia Orienteering 2017 [2. termín] BOR 28.6. 23:00 web 3
4.8.17 - 6.8.17 Advanta Cup 2017 [1. termín] DOB 15.7. 23:00 web 3
4.8.17 - 6.8.17 Advanta Cup 2017 [2. termín] DOB 30.7. 23:00 web 2
11.8.17 - 13.8.17 Rumcajsovy míle 2017 [1. termín] SJC 23.6. 23:00 web 12
11.8.17 - 13.8.17 Rumcajsovy míle 2017 [2. termín] SJC 21.7. 23:00 web 3
25.8.17 - 27.8.17 Pěkné prázdniny 2017 TUR 18.6. 23:00 web 16
1.9.17 - 3.9.17 Cena východních Čech 2017 [1. termín] LPU 18.7. 23:00 web 9
1.9.17 - 3.9.17 Cena východních Čech 2017 [2. termín] LPU 8.8. 23:00 web 1
1.9.17 - 3.9.17 Cena východních Čech 2017 [3. termín] LPU 13.8. 23:00 web 1

Letošní závody...

oddílové, oblastní akce - STARÉ
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
30.11.-1 VT Španělsko - Alicante Petr 17.10. 23:59 web 0
20.3.08 - 23.3.08 Jarní soustředění SCM - děti Anička 11.3. 00:00 web 1
20.3.08 - 23.3.08 Soustředění Pezinok Věra Krajčová 28.2. 20:00 web 5
29.3.08 - 30.3.08 Vracovský víkend Anička 23.3. 20:00 web 6
4.4.08 - 6.4.08 Jarní soustředění Libe 15.3. 20:00 web 15
20.4.08 - 27.4.08 Soustředění Švédsko LCE 15.3. 20:00 web 5
30.4.08 - 4.5.08 Soustředění LCE 2008 LCE 10.4. 00:00 web 53
27.6.08 - 29.6.08 přeběh-přechod Velké Fatry Pepoš 26.6. 19:00 web 5
11.7.08 - 20.7.08 pořádání MS 2008 ČSOB 15.3. 20:00 web 10
8.11.08 Liga malých moravských měst KON 6.11. 20:00 web 4
29.11.08 1. zimní liga Anička 26.11. 20:00 web 13
13.12.08 2. Zimní liga Víťa 11.12. 20:00 web 19
28.12.08 přeběh po Slovensku Pepoš 25.12. 20:00 web 6
24.1.09 krátká trať Mára 23.1. 20:00 web 8
25.1.09 klasika Mára 24.1. 20:00 web 8
7.2.09 3. zimní liga ? 5.2. 20:00 web 10
14.2.09 - 15.2.09 Vracovský víkend. Mára + Pepoš + Anička 8.2. 20:00 web 10
21.2.09 4. Zimní liga Anička 19.2. 20:00 web 3
28.3.09 Přebor oddílu na krátké trati Zdeňa 26.3. 20:00 web 27
29.3.09 Paralelní výběhy Zdeňa 26.3. 20:00 web 16
11.4.09 - 11.4.09 Velikonoční LCE soustředění (ne Ledeč) Pepoš, Libe 5.4. 20:00 web 3
7.5.09 - 10.5.09 soustředění LCE 2009 Libe 26.4. 20:00 web 62
28.6.09 Baťův kanál LCE 22.6. 20:00 web 30
1.7.09 - 2.7.09 přeběh po Fatře LCE 22.6. 20:00 web 9
8.7.09 - 22.7.09 VT Švédsko LCE 23.4. 20:00 web 20
25.7.09 oddílový přebor v triatlonu 2009 LCE 30.6. 20:00 web 11
14.8.09 - 15.8.09 přeběh po Fatře Pepoš 12.8. 20:00 web 2
15.8.09 přeběh Valašské Klobouky - Pulčín Pepoš 14.8. 18:00 web 5
30.10.09 - 1.11.09 přechod Fatry Pepoš 28.10. 20:00 web 3
3.12.09 - 6.12.09 Lyžařské soustředění Kurzák Pitrys 30.9. 20:00 web 5
12.12.09 1. Zimní liga Anička 9.12. 12:00 web 17
31.12.09 Silvestrovská jízda - pouze na lyžích zlín 19.12. 20:00 web 0
31.12.09 Silvestrovská jízda - lyže nebo běh zlín 19.12. 20:00 web 4
19.2.10 - 21.2.10 soustředění Vracov Mára 12.2. 20:00 web 16
13.3.10 2. Zimní liga Anička, Věra, Monika 10.3. 12:00 web 12
24.3.10 noční trénink - Maršov Mára 23.3. 12:00 web 7
1.4.10 - 4.4.10 Aprílové soustředění Maršov Anička 15.3. 20:00 web 4
2.4.10 - 4.4.10 Velikonoční soustředění - áčkaři LCE 12.3. 20:00 web 14
29.4.10 - 2.5.10 Oddílové soustředění - LCE 2010 LCE 14.4. 20:00 web 46
11.5.10 Mistrovství LCE ve sprintu LCE 9.5. 20:00 web 22
28.5.10 - 30.5.10 VT Trutnov LCE 16.5. 20:00 web 15
29.5.10 9. VČP - OM na klasice (při VT Trutnov) STH 23.5. 20:00 web 15
20.7.10 LCE3aTlon - 1. ročník LCE 19.7. 20:00 web 14
29.7.10 - 9.8.10 VT Švédsko LCE 19.5. 20:00 web 26
31.7.10 - 6.8.10 Letní tábor VRACOV 2010 TZL + LCE 15.6. 20:00 web 4
29.8.10 mapový trénink - middle Mára, Víťa 29.8. 10:00 web 7
19.11.10 - 26.11.10 VT Španělsko - Alicante Petr 17.10. 23:59 web 3
9.12.10 - 12.12.10 VT lyže - Kurzák oblast 17.10. 23:59 web 10
15.12.10 6. nočník - lázeňský park Mára, Víťa 15.12. 08:59 web 5
21.1.11 - 23.1.11 víkendovka_Senica (RD) RD 19.1. 20:00 web 10
25.2.11 - 27.2.11 1. SCM soustředění SCM 10.2. 20:00 web 15
5.3.11 ZLOM Zbyňa 23.2. 20:00 web 7
23.3.11 noční vrstevnicovka Mára, Víťa 23.3. 12:00 web 5
26.3.11 - 27.3.11 CESOM 2011 KBA 23.2. 22:00 web 10
21.4.11 - 24.4.11 Velikonoční SCM soustředění LCE 10.4. 20:00 web 16
5.5.11 - 8.5.11 LCE soustředění 2011 LCE 10.4. 20:00 web 59
5.8.11 - 12.8.11 VT Slovinsko LCE 8.7. 23:00 web 20
14.8.11 LCE3aTlon - 2.ročník LCE 3.8. 23:00 web 21
28.8.11 oddílový přebor LCE 26.8. 23:00 web 15
4.10.11 Odborářská liga - mapový trénink LCE 3.10. 20:00 web 5
2.3.12 - 4.3.12 1. VT SCM - mapa TZL + LCE 29.2. 20:00 web 12
1.4.12 CESOM - klasika (v sobotu pořádáme) BBA 23.2. 23:00 web 3
6.4.12 - 8.4.12 VT Velikonoce LCE 1.4. 23:00 web 24
28.4.12 - 1.5.12 VT LCE LCE 12.4. 20:00 web 50
30.5.12 sprint v Havřicách LCE 29.5. 23:59 web 19
22.7.12 LCE3aTlon 2012 LCE 17.7. 23:00 web 15
8.8.12 - 19.8.12 Soustředění SWE 2012 LCE 18.6. 23:00 web 21
5.9.12 1. podzimní mapáč - had LCE 4.9. 23:00 web 11
12.9.12 2. podzimní mapáč - okruhy LCE 11.9. 23:00 web 17
26.9.12 3. podzimní mapáč LCE 25.9. 23:00 web 7
30.9.12 sprint po MČR klasika TUV 20.9. 23:00 web 8
3.10.12 4. podzimní mapáč - hromaďák LCE 3.10. 12:00 web 3
5.12.12 1. nočák LCE 4.12. 23:00 web 4
6.2.13 4. nočák - zkrácená bez cest LCE 5.2. 23:00 web 4
9.2.13 1. Zimní liga Anička, Monika 6.2. 23:00 web 12
20.2.13 5. NOB LCE 19.2. 23:00 web 4
23.2.13 2. Zimní liga LCE 20.2. 23:00 web 10
23.2.13 3. Zimní liga LCE 20.2. 23:00 web 5
28.3.13 - 31.3.13 soustředění SCM Velikonoce LCE 13.3. 23:00 web 24
13.4.13 - 14.4.13 CESOM 2013 BBA 16.3. 23:00 web 18
27.4.13 - 30.4.13 oddílové soustředění - Zlaté Hory LCE 12.4. 23:00 web 55
11.8.13 LCE3aTlon LCE 10.8. 23:00 web 15
15.8.13 - 25.8.13 VT Rakousko + Slovinsko LCE 10.8. 23:00 web 20
18.12.13 1. nočák kukátko 18.12. 12:00 web 7
22.1.14 3. nočák - Vega LCE 22.1. 14:00 web 8
13.2.14 5. nočák VD 12.2. 20:00 web 0
26.2.14 6. nočák LCE 26.2. 14:00 web 2
5.4.14 - 6.4.14 CESOM 2014 BBA 3.3. 21:00 web 4
17.4.14 - 20.4.14 VT SCM Velikonoce LCE 8.4. 15:00 web 24
1.5.14 - 4.5.14 VT LCE 2014 - oddílové soustředění LCE 24.4. 23:59 web 59
9.7.14 LCE TRIATLON LCE 6.7. 23:00 web 11
16.8.14 - 27.8.14 VT Norsko, Švédsko VD + JRD + LCE 22.6. 23:00 web 10
21.9.14 - 22.9.14 podzimní žákovské soustředění LCE 19.9. 23:00 web 29
3.12.14 1. NOB 2015 LCE 3.12. 12:00 web 4
17.12.14 2. nočák LCE 17.12. 12:00 web 6
2.4.15 - 5.4.15 Velikonoční Doksy TSM Valašsko 22.3. 23:00 web 20
30.4.15 - 3.5.15 LCE soustředění 2015 LCE 19.4. 23:00 web 57
6.8.15 - 9.8.15 VT Landštejn LCE 28.7. 23:00 web 14
18.9.15 - 20.9.15 VT TSM Šaštín TSM Valašsko 15.9. 23:00 web 23
14.1.16 - 17.1.16 lyžařské soustředění Pustevny TSM, SCD 23.12. 23:00 web 18
24.3.16 - 27.3.16 VT TSM/SCM - Velikonoce TSM 18.3. 23:00 web 21
7.5.16 MČR sprint - trička LCE 3.3. 23:00 web 58
21.5.16 výjezd na Tesák LCE 17.5. 23:00 web 44
24.7.16 LCE3aTlon 2016 LCE 22.7. 23:00 web 13
23.9.16 - 25.9.16 VT TSM/SCM/SCD Zderaz TSM Valašsko 20.9. 21:05 web 10
28.9.16 mapáč / middle - Bošáca LCE 27.9. 23:00 web 20
19.11.16 zabíjačka 2016 LCE 13.11. 23:00 web 38
10.12.16 1. Valašská zimní liga LCE 8.12. 23:00 web 20
6.1.17 - 8.1.17 víkendovka TSM - Vracov TSM Valašsko 2.1. 23:00 web 9
2.2.17 - 5.2.17 lyžařské soustředění Pustevny TSM, SCD 8.1. 23:00 web 13
24.2.17 Oddílový přebor v halovém orienťáku Johan 24.2. 12:00 web 12
25.2.17 ZLOM + 2. Zimní liga TZL 20.2. 20:00 web 15
3.3.17 - 5.3.17 víkendovka TSM - Rusava TSM Valašsko 26.2. 23:00 web 10
12.4.17 - 15.4.17 velikonoční soustředění SCD - Suchý SCD 5.4. 20:00 web 16
13.4.17 - 16.4.17 velikonoční soustředění TSM, SCM - Radvanice TSM 7.4. 20:00 web 15
28.4.17 - 1.5.17 LCE soustředění 2017 LCE 22.4. 23:00 web 51
21.7.17 LCE3aTlon 2017 LCE 18.7. 23:00 web 9
27.7.17 - 30.7.17 VT Vidnava LCE 23.7. 23:00 web 13
25.11.17 1. ZL 2018 / VISER - noční VIC 21.11. 23:00 web 3
9.12.17 2. VZL - hromadná klasika LCE 6.12. 23:00 web 6

Letošní závody...

ostatní - STARÉ
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
20.3.15 Jarní Pohár - noční PHK 6.3. 23:00 web 5
21.3.15 Jarní Pohár - klasika PHK 7.3. 23:00 web 20
22.3.15 Jarní Pohár - štafetový PHK 7.3. 23:00 web 20
12.8.15 LCE3aTlon 2015 LCE 3.8. 23:00 web 9
7.11.15 Memoriál Krýglu VIC 3.11. 23:00 web 0
28.11.15 O-Gala 2015 LCE 22.11. 23:00 web 39
5.3.16 ZLOM 2016 TZL 29.2. 23:00 web 19
18.3.16 Jarní Pohár - noční PHK 11.3. 23:00 web 8
20.3.16 Jarní Pohár - klasika (nom. CEYOC) PHK 11.3. 23:00 web 13
28.10.16 - 29.10.16 školení T3 VAL 25.10. 23:00 web 6
3.12.16 O´Gala 2016 KUO 25.11. 23:00 web 23
3.12.16 O´Gala sprint KUO 25.11. 23:00 web 0
17.3.17 Jarní Pohár - NOB PHK 10.3. 23:00 web 15
19.3.17 Jarní Pohár - klasika (nom. CEYOC) PHK 10.3. 23:00 web 24
17.11.17 zabíjačka 2017 LCE 9.11. 23:00 web 22
2.12.17 O-Gala 2017 LCE, ČSOS 26.11. 23:00 web 28

Letošní závody...