Přihlášení

Online

Žádný
Oblastní žebříček
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
25.3. 2. OŽ - krátká LCE 19.3. 23:00 web 59
25.3. 1. OŽ - sprint, OM LCE 19.3. 23:00 web 63
1.4. 3. OŽ - krátká, OM SKM 24.3. 23:00 web 42
8.4. 4. OŽ - klasika, tříoblastní OOL 31.3. 23:00 web 36
20.5. 5. OŽ - krátká KVS 12.5. 23:00 web 38
27.5. 6. OŽ - OM klasika VIC 21.5. 23:00 web 42
24.6. 7. OŽ - klasika, tříoblastní KSU 18.6. 23:00 web 27
16.9. 8. OŽ - klasika, tříoblastní SKM 8.9. 23:00 web 0
30.9. 9. OŽ - klasika, dvouoblastní ABM 23.9. 23:00 web 4

Starší závody...

soutěže ČSOS: ŽB - Morava, ŽA, ČPŠ, MČR
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
18.3. 1. ČPŠ, ČLK, Jarní Pohár PHK 10.3. 23:00 web 24
8.4. MČR noční SJI 24.3. 23:00 web 16
9.4. 2. ČPŠ, ČLK SJI 24.3. 23:00 web 19
22.4. 1. ŽB - klasika, Mistrovství Moravy TZL 5.4. 23:00 web 37
23.4. 3. ČPŠ, ČLK, OM štafet TZL 5.4. 23:00 web 32
6.5. MČR sprintových štafet, ČLK, veteraniáda ZBM 22.4. 23:00 web 35
7.5. MČR ve sprintu - PM finále, ŽA,ČP, WRE ZBM 22.4. 23:00 web 14
7.5. MČR ve sprintu - AM kvalifikace D/H21, Veteraniáda, veřejný závod ZBM 22.4. 23:00 web 29
13.5. 2. ŽA, ČP, ŽB - klasika SSU 26.4. 23:00 web 53
14.5. 3. ŽA, ČP, ŽB - krátká SSU 26.4. 23:00 web 51
20.5. 4. ŽA, ČP - sprint, WRE, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 24
20.5. 4. ČPŠ, 5. ČLK, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 25
21.5. 5. ČPŠ, 6. ČLK, vyzývací pohár ASU 6.5. 23:00 web 26
3.6. 4. ŽB - klasika VRB 22.5. 23:00 web 18
3.6. 5. ŽA, ČP - krátká VSP 15.5. 23:00 web 20
4.6. 6. ŽA, ČP - klasika KAM 15.5. 23:00 web 20
4.6. 5. ŽB - krátká VRB 22.5. 23:00 web 18
10.6. - 11.6. MČR krátká trať, 7. ŽA, ČP, WRE, veteraniáda OSN + JHB 23.5. 23:00 web 43
17.6. 6. ŽB - klasika MOV 4.6. 23:00 web 21
18.6. 7. ŽB - krátká MOV 4.6. 23:00 web 19
9.9. 8. ŽA, ČP, ŽB Morava - klasika AOP 26.8. 23:00 web 13
10.9. 9. ŽA, ČP, ŽB Morava - krátká AOP 26.8. 23:00 web 14
16.9. 6. ČPŠ, 7. ČLK SHK 28.8. 23:00 web 10
16.9. 10. ČP, ŽA - sprint SJC 28.8. 23:00 web 9
17.9. 7. ČPŠ, 8. ČLK SJC 28.8. 23:00 web 10
23.9. - 24.9. MČR klasická trať, 11. ŽA, Veteraniáda, WRE CHA 6.9. 23:00 web 13

Starší závody...

vícedenní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
14.4. - 16.4. Velikonoce ve skalách 2017 [1. termín] DKP 24.2. 23:00 web 0
14.4. - 16.4. Velikonoce ve skalách 2017 [2. termín] DKP 24.3. 23:00 web 0
30.6. - 2.7. Cena střední Moravy 2017 [1. termín] KON 10.6. 23:00 web 1
30.6. - 2.7. Cena střední Moravy 2017 [2. termín] KON 21.6. 23:00 web 0
13.7. - 16.7. Grand Prix Silesia 2017 [1. termín] AOP 29.5. 23:00 web 0
13.7. - 16.7. Grand Prix Silesia 2017 [2. termín] AOP 1.7. 23:00 web 0
14.7. - 16.7. H.S.H. Vysočina Cup 2017 [1. termín] CHT 29.5. 23:00 web 30
14.7. - 16.7. H.S.H. Vysočina Cup 2017 [2. termín] CHT 21.6. 23:00 web 6
26.7. - 30.7. Bohemia Orienteering 2017 [1. termín] BOR 28.4. 23:00 web 2
26.7. - 30.7. Bohemia Orienteering 2017 [2. termín] BOR 28.6. 23:00 web 3
4.8. - 6.8. Advanta Cup 2017 [1. termín] DOB 15.7. 23:00 web 3
4.8. - 6.8. Advanta Cup 2017 [2. termín] DOB 30.7. 23:00 web 2
11.8. - 13.8. Rumcajsovy míle 2017 [1. termín] SJC 23.6. 23:00 web 12
11.8. - 13.8. Rumcajsovy míle 2017 [2. termín] SJC 21.7. 23:00 web 3
25.8. - 27.8. Pěkné prázdniny 2017 TUR 18.6. 23:00 web 16
1.9. - 3.9. Cena východních Čech 2017 [1. termín] LPU 18.7. 23:00 web 9
1.9. - 3.9. Cena východních Čech 2017 [2. termín] LPU 8.8. 23:00 web 1
1.9. - 3.9. Cena východních Čech 2017 [3. termín] LPU 13.8. 23:00 web 1

Starší závody...

oddílové, oblastní akce
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
6.1. - 8.1. víkendovka TSM - Vracov TSM Valašsko 2.1. 23:00 web 9
2.2. - 5.2. lyžařské soustředění Pustevny TSM, SCD 8.1. 23:00 web 13
24.2. Oddílový přebor v halovém orienťáku Johan 24.2. 12:00 web 12
25.2. ZLOM + 2. Zimní liga TZL 20.2. 20:00 web 15
3.3. - 5.3. víkendovka TSM - Rusava TSM Valašsko 26.2. 23:00 web 10
12.4. - 15.4. velikonoční soustředění SCD - Suchý SCD 5.4. 20:00 web 16
13.4. - 16.4. velikonoční soustředění TSM, SCM - Radvanice TSM 7.4. 20:00 web 15
28.4. - 1.5. LCE soustředění 2017 LCE 22.4. 23:00 web 51
21.7. LCE3aTlon 2017 LCE 18.7. 23:00 web 9
27.7. - 30.7. VT Vidnava LCE 23.7. 23:00 web 13

Starší závody...

ostatní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
17.3. Jarní Pohár - NOB PHK 10.3. 23:00 web 15
19.3. Jarní Pohár - klasika (nom. CEYOC) PHK 10.3. 23:00 web 24

Starší závody...