Přihlášení

Online

Žádný
Oblastní žebříček
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
15.5. 1. oblastní trénink, klasika KVS 7.5. 23:00 web 34
16.5. 2. oblastní trénink, krátká TZL 9.5. 23:00 web 35
5.6. 1. OŽ - OM klasická trať VIC 30.5. 23:00 web 37
12.6. 2. OŽ, krátká OTK, GIG 6.6. 23:00 web 24
12.6. 3. OŽ, OM sprint SKM 6.6. 23:00 web 26
4.9. 4. OŽ - krátká HLV+GIG 29.8. 23:00 web 16
5.9. 5. OŽ - krátká SKM 29.8. 23:00 web 11
19.9. 6. OŽ, sprint VIC 12.9. 23:00 web 36
25.9. 7. OŽ - klasika TZL 19.9. 23:00 web 18
16.10. 8. OŽ - klasika ABM 9.10. 23:00 web 33
23.10. 9. OŽ - OM krátká LCE 19.10. 23:00 web 5

Starší závody...

soutěže ČSOS: ŽB - Morava, ŽA, ČPŠ, MČR
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
8.5. 1. ŽA, ČP sprint SJI 30.4. 12:00 web 13
9.5. 2. ŽA, ČP - krátká SJI 30.4. 12:00 web 12
22.5. MČR sprint STE 7.5. 23:00 web 12
23.5. MČR sprintových štafet STE 7.5. 23:00 web 12
12.6. MČR krátká SSU + ASU 29.5. 23:00 web 17
13.6. 5. ŽA, ČP - zkrácená SSU + ASU 29.5. 23:00 web 17
19.6. 1. ŽB - krátká VRB 9.6. 23:00 web 21
20.6. 2. ŽB - klasika VRB 9.6. 23:00 web 19
25.6. Veteraniáda ČR - sprint KON + OOL 11.6. 23:00 web 7
26.6. Veteraniáda ČR - klasika KON + OOL 11.6. 23:00 web 7
27.6. Veteraniáda ČR - krátká KON + OOL 11.6. 23:00 web 7
4.9. 6. ŽA, ČP - klasika JPV 21.8. 23:00 web 6
5.9. 7. ŽA, ČP - krátká JPV 21.8. 23:00 web 7
11.9. 3. ŽB - klasika MOV 31.8. 23:00 web 26
12.9. 4. ŽB - krátká MOV 31.8. 23:00 web 18
18.9. MČR oblastních výběrů žactva PHK 3.9. 23:00 web 1
18.9. - 19.9. MČR klasika KAM 7.9. 23:00 web 14
25.9. 9. ŽA, ČP - sprint SHK 17.9. 23:00 web 15
25.9. 1. ČPŠ, ČLK, OM štafet SJC 10.9. 23:00 web 18
26.9. 2. ČPŠ, ČLK SJC 10.9. 23:00 web 18
2.10. 5. ŽB - klasika TBM 24.9. 23:00 web 21
3.10. 6. ŽB - krátká TBM 24.9. 23:00 web 17
9.10. Veteraniáda ČR štafet AOP 25.9. 23:00 web 14
9.10. MČR štafet AOP 28.9. 23:00 web 19
10.10. Veteraniáda ČR klubů AOP 25.9. 23:00 web 15
10.10. MČR klubů AOP 27.9. 20:00 web 23
16.10. MČR NOB VPM 1.10. 23:00 web 10
16.10. Veteraniáda ČR - NOB VPM 1.10. 23:00 web 0
17.10. 10. ŽA, ČP - krátká VPM 1.10. 23:00 web 11

Starší závody...

vícedenní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
16.7. - 18.7. Grand Prix Silesia 2021 AOP 28.6. 23:00 web 12
16.7. - 18.7. H.S.H Vysočina cup 2021 [1. termín] CHT 28.6. 23:00 web 9
21.7. - 25.7. Bohemia Orienteering 2021 [1. termín] BOR 28.4. 23:00 web 0
30.7. - 1.8. Letní Velikonoce [1. termín] DKP 26.6. 23:00 web 9
30.7. - 1.8. Letní Velikonoce [2. termín] DKP 10.7. 23:00 web 0
6.8. - 8.8. Orienteering Adventure [1. termín] OAV 29.5. 23:00 web 2
6.8. - 8.8. Orienteering Adventure [2. termín] OAV 24.7. 23:00 web 1
6.8. - 8.8. Zlínský (Š)krpál TZL 9.7. 23:00 web 5
13.8. - 15.8. Rumcajsovy míle 2021 [1. termín] SJC 28.6. 23:00 web 7
13.8. - 15.8. Rumcajsovy míle 2021 [2. termín] SJC 6.8. 23:00 web 1
20.8. Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji 2021 TUR 22.6. 23:59 web 5
27.8. - 29.8. Interkompas 47 [1. termín] SJH 23.7. 23:00 web 8
27.8. - 29.8. Interkompas 47 [2. termín] SJH 13.8. 23:00 web 0
27.8. - 29.8. Cena východních Čech 2021 [1. termín] LPU 15.7. 23:00 web 4
27.8. - 29.8. Cena východních Čech 2021 [2. termín] LPU 3.8. 23:00 web 0

Starší závody...

oddílové, oblastní akce
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
6.1. 4. nočák - dvojice LCE 6.1. 14:00 web 14
8.1. - 9.1. lednovka TSM - Vracov TSM 7.1. 12:00 web 10
10.2. 5. nočák LCE 10.2. 14:00 web 10
13.2. - 21.2. zkrácená Velký Kosíř TSM + JRD 12.2. 12:00 web 0
25.2. 6. nočák - Újezdec LCE 25.2. 14:00 web 7
3.3. 7. nočák LCE 3.3. 14:00 web 5
17.3. 8. nočák LCE 17.3. 14:00 web 9
24.4. přebor LCE v lesním sprintu LCE 22.4. 23:59 web 35
28.4. mapáč LCE - sprint LCE 28.4. 12:00 web 25
5.5. 2. mapáč LCE - okruhy LCE 5.5. 12:00 web 19
12.5. 3. mapáč LCE - kombotech/COB LCE 12.5. 12:00 web 29
19.5. 4. mapáč LCE - sprint LCE 19.5. 12:00 web 35
26.5. běžecký test - přehrada LCE 26.5. 12:00 web 15
27.5. - 30.5. VT LCE - oddílové soustředění 2021 LCE 22.5. 23:00 web 50
2.6. 5. mapáč LCE - had LCE 2.6. 12:00 web 22
9.6. 6. mapáč LCE - middle LCE 9.6. 12:00 web 23
16.6. 7. mapáč - linie LCE 16.6. 12:00 web 21
23.6. 8. mapáč LCE - hromaďák LCE 23.6. 12:00 web 16
28.6. 9. mapáč LCE - scorelauf + táborák LCE 28.6. 12:00 web 13
1.9. 1. podzimní mapáč LCE 1.9. 14:00 web 10
8.9. 2. podzimní mapáč - COB LCE 8.9. 12:00 web 20
8.9. 1. podzimní nočák LCE 8.9. 16:00 web 5
15.9. 3. podzimní mapáč - hromaďák LCE 15.9. 12:00 web 23
22.9. 4. podzimní mapáč - sprint LCE 22.9. 12:00 web 21
29.9. 5. podzimní mapáč - odbočovák LCE 29.9. 12:00 web 22
29.9. 2. podzimní nočák - DP LCE 29.9. 16:00 web 4
6.10. 6. podzimní mapáč - semtamy LCE 6.10. 12:00 web 21
13.10. 7. podzimní mapáč - azimuty LCE 13.10. 12:00 web 19
13.10. 3. podzimní nočák - had LCE 13.10. 16:00 web 5
20.10. 8. podzimní mapáč - sprinty LCE 20.10. 12:00 web 9

Starší závody...

ostatní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených

Starší závody...