Oblastní žebříček
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
30.3. 1. OŽ, OM na krátké trati TZL 22.3. 23:00 web 48
30.3. 2. OŽ - sprint OTK 22.3. 23:00 web 38
13.4. 3. OŽ - sprint VIC 6.4. 23:00 web 51
13.4. 4. OŽ - krátká VIC 6.4. 23:00 web 41
27.4. 5. OŽ - OM sprint LCE 22.4. 23:00 web 36
27.4. 6. OŽ - zkrácená LCE 22.4. 23:00 web 25
18.5. 7. OŽ - dvouoblastní, krátká KVS 10.5. 23:00 web 2

Starší závody...

soutěže ČSOS: ŽB - Morava, ŽA, ČPŠ, MČR
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
23.3. 1. ČPŠ PHK 15.3. 23:00 web 24
6.4. 1. ŽB - Mistrovství Moravy - klasika AOV 27.3. 23:00 web 32
7.4. 2. ČPŠ AOV 27.3. 23:00 web 25
13.4. MČR noční SHK 25.3. 23:00 web 10
13.4. 1. ŽA - krátká SHK 5.4. 23:00 web 16
11.5. ČP, ŽA - sprint, WRE KSU 27.4. 23:00 web 9
11.5. 3. ČPŠ KSU 27.4. 23:00 web 9
12.5. 4. ČPŠ KSU 27.4. 23:00 web 10
18.5. MČR sprint, ŽA, ČP LPU 3.5. 23:00 web 14
19.5. MČR sprintové štafety, ČLK LPU 3.5. 23:00 web 15
1.6. 2. ŽB - klasika PLU 24.5. 23:00 web 12
1.6. ČP, ŽA, WRE - klasika DKP + DOK 11.5. 23:00 web 4
2.6. 3. ŽB - krátká PLU 24.5. 23:00 web 8
2.6. ČP, ŽA, WRE - krátká DKP + DOK 11.5. 23:00 web 4
15.6. 4. ŽB - klasika VBM + BBM 31.5. 23:00 web 2
16.6. 5. ŽB - krátká VBM + BBM 31.5. 23:00 web 2
22.6. - 23.6. MČR krátká LTU 31.5. 23:00 web 9

Starší závody...

vícedenní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
5.7. - 7.7. Třemošná 2019 [1. termín] LPM 14.6. 23:00 web 0
5.7. - 7.7. Třemošná 2019 [2. termín] LPM 21.6. 23:00 web 0
19.7. - 21.7. Grand Prix Silesia [1. termín] AOP 29.5. 23:00 web 11
19.7. - 21.7. Grand Prix Silesia [2. termín] AOP 28.6. 23:00 web 0
19.7. - 21.7. Grand Prix Silesia [3. termín] AOP 12.7. 23:00 web 0
24.7. - 28.7. Bohemia Orienteering [1. termín] BOR 28.4. 23:59 web 1
7.8. - 11.8. Orienteering Adventure [1. termín] OAV 28.4. 23:00 web 0
7.8. - 11.8. Orienteering Adventure [2. termín OAV 28.6. 23:00 web 0
7.8. - 11.8. Orienteering Adventure [2. termín] OAV 28.6. 23:00 web 0
7.8. - 11.8. Orienteering Adventure [3. termín] OAV 26.7. 23:00 web 0
16.8. - 18.8. Rumcajsovy míle [1. termín] SJC 14.6. 23:00 web 11
16.8. - 18.8. Rumcajsovy míle [2. termín] SJC 26.7. 23:00 web 0
30.8. - 1.9. Cena východních Čech 2019 [1. termín] LPU 12.7. 23:00 web 0
30.8. - 1.9. Cena východních Čech 2019 [2. termín] LPU 9.8. 23:00 web 0
30.8. - 1.9. Interkompas 45 [1. termín] SJH 26.7. 23:00 web 2
30.8. - 1.9. Interkompas 45 [2. termín] SJH 16.8. 23:00 web 0
30.8. - 1.9. Interkompas 45 [3. termín] SJH 23.8. 23:00 web 0

Starší závody...

oddílové, oblastní akce
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
4.1. - 6.1. víkendovka TSM - Vracov TSM 16.12. 23:00 web 10
31.1. - 3.2. lyžařské soustředění Pustevny SCD, SCM, TSM 10.1. 20:00 web 24
28.2. 1. nočák Mára 28.2. 15:00 web 5
9.3. ZLOM, Zimní liga TZL 5.3. 20:00 web 11
14.3. 2. nočák LCE 14.3. 15:00 web 5
16.3. Lesní brigáda nr.1 LCE 15.3. 23:59 web 24
28.3. 3. nočák LCE 28.3. 15:00 web 4
31.3. Lesní brigáda nr.2 LCE 30.3. 23:59 web 19
11.4. - 11.4. 4. nočák LCE 11.4. 17:00 web 5
18.4. - 21.4. Velikonoční soustředění TSM/SCD TSM 7.4. 23:00 web 18
28.4. - 1.5. soustředění LCE 2019 LCE 15.4. 23:00 web 59

Starší závody...

ostatní
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
22.3. Jarní Pohár 2019 - noční PHK 15.3. 23:00 web 15
24.3. Jarní Pohár 2019 - klasika PHK 15.3. 23:00 web 20

Starší závody...

MTBO
Datum Závod Pořadatel Přihlášky do WWW Počet přihlášených
4.5. Český pohár MTBO – 1. kolo XHK 20.4. 20:00 web 7
4.5. Český pohár MTBO – 2. kolo XHK 20.4. 20:00 web 7
5.5. Český pohár MTBO – 3. kolo XHK 20.4. 20:00 web 7

Starší závody...