Přihlášení

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Změny v trénování
Neděle, 12 březen 2023, Dagmar Hubáčková, 311 zobrazení,    0 komentářů
Protože se přiblížila závodní sezóna je potřeba začít trénovat mapu

Ve středu 15.3. v 16:00 se nesejdeme u SVČ, ale na parkovišti u Plovárny. Věci na plavání se necháte v autech trenérů a vyrazíme s mapou do okolních lesů! Poslední plavání bude v obvyklém čase od 17:00.

Od pondělí 20.3. již nebude probíhat trénink v hale Radostov, ale na fotbalovém hřišti s umělou trávou, pokud nebude řečeno jinak. Čas tréninku obvyklý 16:30-18:00. Sebou dostatek oblečení, ještě není úplné jaro.

Od středy 22.3. začnou mapové tréninky, odjezd bude vždy v 16:00 od obvyklého místa a to je vyvýšený přechod pro chodce u stanoviště odpočívajících autobusů (je v Luhačovicích jenom jeden...), pokud nebude řečeno jinak. Budete mít sebou boty do lesa na přezutí a vždy nějakou bundu! Dále čip a busolu, kdo má. Na tréninky je nutné se přihlásit přes přihláškový systém, vždy do konkrétní středy 12:00. JInak nebudete mít vytištěnou mapu a místo v autě pro odvoz!

Seznam tréninků bude zveřejněn na stránkách do konce tohoto týdne.

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce