Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

úspěchy 2022
Úterý, 07 březen 2023, Marek Cahel, 351 zobrazení,    

25. - 29. 5. - 1. kolo SP (Švédsko)

  • sprint - 54. místo Vojta Sýkora, 70. Jonáš Hubáček
  • KO sprint - 49. Jonáš Hubáček, 82. Vojta Sýkora (oba nepostup do čtvrtfinále) 

11. - 16. 7. / 3. - 6. 11. - Juniorské Mistrovství světa (Portugalsko)

  • kvůli extrémnímu počasí byla lesní část přesunuta na podzimní termín
  • sprint - 13. Míša Dittrichová, 33. Martin Roháč (v dresu SVK)
  • sprintové štafety - 10. SVK (Martin Roháč na 3. úseku)
  • krátká trať - 29. Martin Roháč, 33. Míša Dittrichová
  • štafety - 18. SVK (Martin Roháč na 3. úseku)
  • klasická trať - 31. Míša Dittrichová, 81. Martin Roháč

2. - 7. 8. - Mistrovství Evropy / 2. kolo SP (Estonsko)

  • klasická trať - 24. Vendula Horčičková, 63. Jonáš Hubáček, 88. Medard Féder (SVK)
  • krátká trať - 25. Venda Horčičková, 30. Jonáš Hubáček
  • štafety - 2. CZE (Venda Horčičková na 2. úseku)

16. - 21. 8. - Akademické Mistrovství světa (Švýcarsko)

  • sprint - 18. Vojta Sýkora, 39. Tereza Šmelíková (SVK), 49. Jan Bednarski (POL), 63. Martin Roháč (POL)
  • klasická trať - 15. Tereza Šmelíková (SVK), 37. Míša Dittrichová
  • sprintové štafety - 6. CZE (Vojta Sýkora na 2. úseku), 14. POL (Jan Bednarski na 3. úseku), 15. SVK (Martin Roháč na 2. úseku)
  • krátká trať - 8. Tereza Šmelíková (SVK), 9. Vojta Sýkora, 21. Míša Dittrichová, 56. Martin Roháč (SVK), 64. Jan Bednarski (POL)
  • štafety - 4. CZE (Vojta Sýkora na 2. úseku), 5. CZE (Míša Dittrichová na 2. úseku)

1. - 3. 10. - 3. kolo SP (Švýcarsko)

  • štafety - 4. CZE (Jonáš Hubáček na 1. úseku), 4. CZE (Venda Horčičková na 1. úseku)
  • krátká trať - 34. Vendula Horčičková, 52. Jonáš Hubáček, 52. Tereza Šmelíková (SVK)
  • klasická trať - 33. Vendula Horčičková, 50. Tereza Šmelíková (SVK), 66. Jonáš Hubáček

9. 4. - MČR noční

  • D20 - 1. Míša Dittrichová
  • D21 - 1. Venda Horčičková
  • H21 - 5. Vojta Sýkora

14. 5. - MČR sprint

  • D20 - 5. Míša Dittrichová
  • D21 - 8. Vendula Horčičková
  • H20 - 14. Martin Roháč
  • H21 - 2. Jonáš Hubáček, 8. Vojta Sýkora

15. 5. - MČR sprintových štafet

  • DH21 - 1. Luhačovice (Míša Dittrichová - Vojta Sýkora - Jonáš Hubáček - Vendula Horčičková)

4. - 5. 6. - MČR na krátké trati

  • D20 - 1. Míša Dittrichová, 13. Sára Bednaříková
  • D21 - 1. Vendula Horčičková, 19. Martina Jirčáková
  • H20 - 10. Martin Roháč
  • H21 - 5. Vojta Sýkora, 8. Jonáš Hubáček

17. - 18. 9. - MČR na klasické trati

  • D20 - 4. Míša Dittrichová
  • D21 - 2. Venda Horčičková, 21. Martina Jirčáková, 27. Eva Valentová
  • H20 - 15. Martin Roháč
  • H21 - 3. Jonáš Hubáček, 10. Vojta Sýkora

8. 10. - MČR štafet

  • D21 - 2. Luhačovice A (Míša Dittrichová - Martina Jirčáková - Vendula Horčičková), 12. Luhačovice B (Eva Valentová - Sára Bednaříková - Radka Sklenářová)
  • H21 - 3. Luhačovice A (Adam Chloupek - Vojta Sýkora - Jonáš Hubáček)

9. 10. - MČR klubů

  • DH21 - 2. Luhačovice A (Adam Chloupek - Martina Jirčáková - Vojta Sýkora - Míša Dittrichová - Johan Vavrys - Venda Horčičková - Jonáš Hubáček), 17. Luhačovice B (Štěpán Mudrák - Eva Valentová - Martin Roháč - Sára Bednaříková - Šimon Sláma - Radka Sklenářová - Matěj Klusáček)

DLOUHODOBÉ SOUTĚŽE

ČESKÝ POHÁR

  • D21 - 2. Venda Horčičková, 16. Martina Jirčáková
  • H21 - 6. Vojta Sýkora, 9. Jonáš Hubáček

ŽEBŘÍČEK A

  • D20 - 3. Míša Dittrichová, 13. Sára Bednaříková
  • H20 - 16. Martin Roháč

ČESKÝ POHÁR ŠTAFET

  • D21 - 1. Luhačovice A
  • H18 - 19. Luhačovice
  • H21 - 4. Luhačovice A

ČESKÁ LIGA KLUBŮ

  • DH21 - 1. Luhačovice

ŽEBŘÍČEK B (Morava)

  • D14B - 6. Sabina Hubáčková
  • H18B - 1. Šimon Sláma

 

 

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce