Přihlášení

Online

Žádný

Aktuální uzávěrky

Nejsou žádné aktuální uzávěrky přihlášek.

Připravované akce

27. 1. - lyžařské Pustevny ...

Uplynulé akce

Nejsou žádné uplynulé akce.

Krátké zprávy

Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 
Informace ke stacionárním kempům 2021 ve Švédsku najdete zde, přihlášky do 9. 5. v souladu s rozpisem (najdete v odkaze).
 
Venda si předsevzetí nedává... to a další zajímavosti se můžete dočíst v článku ma stránkách Regionu Valašska či Zlínského deníku.
 
Úspěchy našich závodníků z podzimních závodů v článku na regionu Valašsko.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Výlet na Kelčský Javorník
Neděle, 29 listopad 2020, Dagmar Hubáčková, 307 zobrazení,    0 komentářů
Report z akce:
Výlet na rozhlednu Kelčský Javorník proběhl, navzdory rannímu lehkému sněžení, za příznivých povětrnostních podmínek. Pod nohama 3-5 cm vrstva sněhu, občas se na několik sekund nebe otevřelo, aby se ukázalo modro. U rozhledny byla zapálena vatra, opáleny špekáčky (v některých případech doslova). Ti, co vylezli až na rozhlednu zjistili, že výhledy tuto sobotu nebyly ideální, což jim ale náladu nepokazilo. Na zpáteční cestě se nám podařilo najít zemljanku I.Stěpanova, který zahynul hrdinskou smrtí jako partyzán.
A protože se výlet velmi líbil, rozhodli jsme se, že podobnou formou budeme trávit i pár dalších sobot, viz následující zpráva.
 
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce