Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 
Informace ke stacionárním kempům 2021 ve Švédsku najdete zde, přihlášky do 9. 5. v souladu s rozpisem (najdete v odkaze).
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Štafeta dospělých přepisuje historii oddílu
Pondělí, 07 září 2020, Mára + Víťa, 778 zobrazení,    2 komentáře
Mistrovství ČR ve sprintu a sprintových štafetách otevřely oficiální závodní sezónu 2020, kvůli koronavirovým opatřením až teď na podzim. Oba závody proběhly v neděli 6. 9. 2020.
 

Centrum dopoledního sprintu bylo náměstí Václava Havla, obklíčeném budovami UHK. Samotný závod startoval v historickém centru, poté po překonání a podběhnutí lávky přes Orlici (jeden z důležitých momentů při závodě) pokračoval kličkování mezi záhonky okolo univerzitních budov. Našim závodníkům se docela dařilo, mj. svou první individuální dospělou medaili ulovil Vojta Sýkora, výborná umístění na velké bedně vezou Medík a Venda (i když s výkonem nepříliš spokojená...) a s úsměvem na tváři odjíždějí i Sárka či Martina.

  • D18 - 10. Sára Bednaříková, 32. Katka Nevěřilová
  • D21 - 6. Venda Horčičková, 11. Martina Jirčáková
  • H20 - 5. Medard Féder, 22. Kryštof Panovec
  • H21 - 3. Vojta Sýkora, 18. Štěpán Mudrák, 26. Adam Chloupek
  • výsledky zde
  • TV záznam

Odpoledne se přesouváme na sprintové štafety do pardubické čtvrti Ohrazenice. Z karantény je nejprve vypuštěna kategorie dorostu, kde však nemáme moc ambicí. Naše stafeta se v popředí drží jen na prvním úseku zásluhou Míši Dittrichové, pak už očekávaně ztrácíme až na konečné 37. místo se ztrátou 12 min na vítěze z Turnova.

Pak jsou na rychlé tratě vypuštěni dospělí. Naše áčko se hned od začátku drží v popředí. Martina výborně zvládá svůj debut na prvním úseku, když předává v kontaktu na nejlepší, Vojta pak nejrychlejším časem na úseku posunuje štafetu do vedení, Jonáš s Vendou na 3. a 4. úseku běží skvěle, navyšují těsný náskok a potvrzují historické zlato pro Luhačovice! Dobře si vedla i štafeta B, která ve složení Radka, Štěpán, Chlup a Sára dobíhá na extrémně rychlých tratích na 21. místě s lichotivou ztrátou 7 min na své oddílové kolegy.

 
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce