Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Kurz zlepšení zraku přirozenou cestou, více info zde.
 
Rozhovor s Libem na Zlínském deníku
 
Pokud si chcete v první půli července zaběhat na Vysočině, sledujte Hejkal o-camp.
 
SPORT 5 kolem nás - rozhovor o orientačním běhu s Béďou a Vendou!
 
Toulavá kamera navštívila Minigalerii rozhleden - v reportáži vystupují i naši členové!
 

Svátky a narozeniny

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Stacionární tréninkové kempy
Pondělí, 07 září 2020, Vít Kunčar, 52 zobrazení,    0 komentářů
Byl zveřejněn rozpis na prosincová STK.Stejně jako v loňském roce mají zájemci možnost vybrat si ze 3 kempů. Kemp na Božím Daru (6.-13.12.) je určen pro pokročilé lyžaře, kteří ovládají bruslení i klasický styl a mají zkušenosti z LOB. Kemp na Horních Mísečkách (13.-18.12.) je naopak určen pro mladší zájemce, včetně začátečníků. Kemp na Pradědu je otevřený všem zájemcům ve věku 10-18 let, včetně začátečníků.

Na všech kempech se můžete těšit na výuku správné lyžařské techniky od zkušených trenérů a instruktorů, bohatý program, kvalitní zázemí včetně stravy a díky vybraným destinacím snad i dostatek sněhu v rámci možností slábnoucích zim. Kempy jsou zaměřeny především na výuku správné techniky běhu na lyžích, pokud to podmínky dovolí, bude do programu zařazen na ukázku i LOB (1-3 tréninky). Součástí programu budou běžecké rozcvičky s imitacemi běhu na lyžích a dalšími cviky na sílu, dynamiku a rovnováhu. Večer pro vás budou připraveny rozbory techniky, teoretická příprava na LOB a přednášky sportovních osobností.

Přihlašování bude možné od pondělí 14. 9. 2020 přes Google formulář (https://forms.gle/…J69 - formulář bude aktivní od 14. 9. 2020). První termín přihlášek končí v neděli 4. 10. 2020. Při větším počtu zájemců, než je kapacita ubytování, budou na kempy vybráni zájemci s přihlédnutím k zapojení trenérů do organizace kempů, účasti na závodech LOB (mimo nejmladších ročníků) a výkonnosti. Časové hledisko přihlášky není kritériem výběru, rozhodující je jen dodržení termínu přihlášek do 4. 10. 2020.

 

Detaily k projektu STK včetně předpokládané podoby projektu v roce 2021 naleznete na webu: http://www.orientacnisporty.cz/…mpy

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce