Přihlášení

Online

Žádný

Aktuální uzávěrky

Nejsou žádné aktuální uzávěrky přihlášek.

Připravované akce

27. 1. - lyžařské Pustevny ...

Uplynulé akce

Nejsou žádné uplynulé akce.

Krátké zprávy

Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 
Informace ke stacionárním kempům 2021 ve Švédsku najdete zde, přihlášky do 9. 5. v souladu s rozpisem (najdete v odkaze).
 
Venda si předsevzetí nedává... to a další zajímavosti se můžete dočíst v článku ma stránkách Regionu Valašska či Zlínského deníku.
 
Úspěchy našich závodníků z podzimních závodů v článku na regionu Valašsko.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Svižník 2018
Pátek, 16 listopad 2018, Vít Kunčar, 993 zobrazení,    0 komentářů
Do bojů o letošního nejrychlejšího dobíhače "Svižníka" se zapojilo celkem 38 běžců  či běžkyň našeho oddílu, který čítá cca 190 registrovaných v Orisu což je pouze 20%..

 
      Bylo nás vidět ve vítězných dobězích na 25 závodech. Od oblasťáků přes béčkové, áčkové a  dokonce i z Mistrovství ČR si někteří odvezli bodík za doběh. Celkem 73 vítězů mělo v registraci zkratku LCE.  Podle statistik vyhodnocovatele bylo nejmladšímu běžci 8 let a nejstaršímu 75 let. Národnostní zastoupení 84,2 % Moraváků  (do této etnické skupiny zařazen i  polo Moravák mixnutý z Čechem či Slovákem, případně Čech (Slovák) mixnutý trošku Moravákem, případně česká, či slovenská  náplava na Moravě či Morafská v Čechách)   7,8% Slováků, 7,8 % Poláků. Normy EU v gender-balanced jsme ale zvládli na jedničku,  tj. 50% (19) dívek, slečen, matek a babiček proti 50%(19) chlapců,  mužů, otců a dědů.
 
 a tady jsou naši hrdinové a vítězka tuto tabulka
 
Bára Píšová, Šimon Sláma, Michal Hubáček, Lumír Sláma, Michaela Hrbáčková, Sabina Michálková, Klára Sedláčková,David Humeník, Tomáš Hrbáček st., Adéla Píšová, Denisa Velichová, Dagmar Hubáčková ml., Renata Michálková, Jolana Juříková, Julie Slámová, Petr Vavrys, Elias Bencúr,Tereza Ressová, Barbara Vavrysová, Sára Šrámková, Anna Stackeová, Václav Stacke ml., Vít Kunčar, Martin Plášek, Libor Slezák, Dušan Zentrich, Piotr Parfianowicz, Juraj Šmelík, Mária Deptulska, Mariya Polishchuk, Eliška Mudráková, Markéta Müllerová, Daniel Šmelík,Ľudo Šmelík, Mirka Vlažná, Juraj Bencúr, Libor Černocký, Štěpán Mudrák

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce