Aktuální uzávěrky

Nejsou žádné aktuální uzávěrky přihlášek.

Připravované akce

20. 10. - 12. OŽ - krátká

Uplynulé akce

14. 10. - MČR družstev
13. 10. - MČR štafet
6. 10. - 11. OŽ - krátká

Krátké zprávy

Acropolis Night Cross - Mikulčice, 7. 5. 2018
 
Co proběhlo v posledních dnech - Aktuality 1/2018.
 
Dnešní (9. 3.) tělocvična proběhne v sokolovně a bude to už poslední páteční trénink, od příštího týdne tréninky na hale nebudou.
 
Propozice na tradiční Štěpánský běh, 26.12.2017 v Pozlovicích
 
Newsletter ČSOS - říjen 2017.
 

Poslední ve fóru

Svátky a narozeniny

Přihlášení

Online

Žádný

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Luhačovský šestiboj
Neděle, 05 únor 2017, Johan Vavrys, 720 zobrazení,    0 komentářů
 
Po letech studií v zahraničí, kde jsme sbírali inspiraci, a po letech doma, kde jsme si to nechávali uležet, přišla konečně ta chvíle. Vyhlašujeme v našich končinách exkluzivní soutěž - Luhačovský Šestiboj.
Toto celoroční klání bude obsahovat 6 netradičních pojetí našeho sportu, kde o vítězi nebudou rozhodovat jen naběhané kilometry, ale především umění se přizpůsobit neobvyklým disciplínám. Závodit mohou všichni, kdo se nebojí nových výzev, a výsledky se budou hodnotit v 8 kategoriích. Děti –(14)- Dorost -(18)- dospělí -(35)- veteráni, přičemž zvlášť se budou měřit muži a ženy. Tratě budou pro všechny kategorie jednotné a pro mladší závodníky proto možná obtížnější, nicméně závod nebude nijak omezen a mohou se tedy bez ostychu zúčastnit všichni členové i nečlenové oddílu. Získané úspěchy se poté budou sčítat do celkových výsledků.
 
Současně nastal čas pro první disciplínu.

Oddílový přebor v halovém orienťáku

Tento závod se uskuteční v rámci pátečního tréninku v hale, a to 24.2. Tedy den před Šibřinkami. Pro tisk dostatečného množství map se přihlašujte v systému (od Pondělí), anebo na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to do pravého poledne v den závodu. Zahájení rozehřívání 19:30 -> start prvních závodníků 19:45. Všichni jste srdečně zváni.
 
PS: podrobnější informace o všech disciplínách, termínech konání a bodového hodnocení naleznete již brzy na oddílových stránkách
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce