Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Jonáš běžel finále SP ve Švýcarsku
Pátek, 14 říjen 2016, Marek Cahel, 1634 zobrazení,    0 komentářů
co?

No fakt! Ve Švýcarském Aarau proběhlo finále Světového Poháru a mezi startujícími české reprezentace nechyběl Jonáš Hubáček, který nahradil původně nominovaného Tomáše Kubelku.

Program se skládá ze 3 závodů:

  • PÁ 14. 10. sprintové štafety - za ČR běžela čtveřice: Knapová - Petržela - Král - Kosová, která se umístila na 8. místě redukovaném pořadí (1. SUI, 2. SWE, 3. DEN); odkazy - výsledky, GPS
  • SO 15. 10. klasika - start od 13:00 - Jonáše podle jeho slov trať na prvním reprezentačním startu příliš nebavila, především sbíral zkušenosti - výsledkem je 46. místo a 17 min ztráta na Mistra světa Matthiase Kyburze; odkazy - výsledky, GPS muži (Jonáš běžel bez snímače)
  • NE 16. 10. sprint - start od 14:15 (15:21 muži) - Jonáš kvůli chybějícím bodům v SP nastoupil do finále B (na stejné trati jako finále A), kde obsadil 18. místo - podle svých slov nechal na trati asi 20"; odkazy na live výsledky, GPS (jen finále A)

Stránky SP se všemi informacemi najdete zde, čtěte také podrobnou reportáž na stránkách české reprezentace.

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce