Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 
Informace ke stacionárním kempům 2021 ve Švédsku najdete zde, přihlášky do 9. 5. v souladu s rozpisem (najdete v odkaze).
 
Venda si předsevzetí nedává... to a další zajímavosti se můžete dočíst v článku ma stránkách Regionu Valašska či Zlínského deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Z 0 na 17 za 7 let
Úterý, 09 srpen 2016, Kiri, 2021 zobrazení,    0 komentářů
Začalo to všechno roznášením kontrol do lesa, nyní poskytujeme orienťácký all inclusive od zaparkování auta a pohlídání dítěte až po hašení lesního požáru.
 
Další úspěšný rok pořádání závodů ve Slovinsku je za námi.
V březnu jsme uspořádali Lipica Open (1230) a Easter4 (400), na přelomu července a srpna jsme zavítali na další dva týdny na OOCup (1850) a BUBO Cup (500). Celkově tedy pro některé i více jak měsíc práce za poslední půl rok ve Slovinsku + Beograd Open v Srbsku.
 
Díky celému Česko-Slovinsko-Chorvatskému týmu v čele s nejlepším bossem Ivanem Nagy a našim oddílovým reprezentantem Jakou Piltaverem jsme dokázali vytvořit velmi kvalitní prostředí pro závodění a trénování.
Celkově jsme se postarali o více jak 4500 závodníků z celého světa v 5 zemích Evropy.
 
 
A kdo se na tom všem tento rok podílel ?
Bača, Valenťák, Štěpán, Zdenál, Kiri, Vojtíšek, Johan, Mele, Libor, Vopa, Klusy,Kukátko, Marky, Bára, Klárka, Máca, Anička, Madla, TerkaNov, TerkaKod, KlárkaNov. 
(Schválně, tipněte si průměrný věk pořadatelů)
Velké DÍKY všem a obzvláště také našim půjčovnám aut, jmenovitě: Libe, Pitrys, Kapr, Staník, Madla a Praha. 
 
Odehrálo se toho celkově tolik, že bychom mohli dělat Klusyho knize Nenaděláš www.nenadelas.cz poměrně slušnou konkurenci. Možná časem založíme blog a začneme sumarizovat naše příběhy a výlety do elektronické podoby, ale zatím ještě jedeme na vzpomínky!
 
Sledujte i nadále webové stránky:
 
 
 
Foto Vopič
 
 
Rumpálu zdar
 
Kiri

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Pořádané akce