Aktuální uzávěrky

Nejsou žádné aktuální uzávěrky přihlášek.

Připravované akce

Nejsou žádné připravované akce.

Uplynulé akce

1. 12. - 1. zimní liga
1. 12. - školení R3

Krátké zprávy

Acropolis Night Cross - Mikulčice, 7. 5. 2018
 
Co proběhlo v posledních dnech - Aktuality 1/2018.
 
Dnešní (9. 3.) tělocvična proběhne v sokolovně a bude to už poslední páteční trénink, od příštího týdne tréninky na hale nebudou.
 
Propozice na tradiční Štěpánský běh, 26.12.2017 v Pozlovicích
 
Newsletter ČSOS - říjen 2017.
 

Poslední ve fóru

Svátky a narozeniny

Přihlášení

Online

Žádný

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Malé zamyšlení ...listopadové...
Úterý, 10 listopad 2015, Vít Kunčar, 772 zobrazení,    1 komentář
  Fčíl je  doba orienťáckého klidu, odpočinku, rozjímání nad proběhlú sezónú, životem a sněním, co bude další rok.

Je to poklidné přemýšlání o tom  jak sa povedú závody, tréninky,  bude-li slúžit zdraví, estli ostanú kamarádi lebo aj kamarádky, estli nás bude bavit škola, práca,rodina,  život...a je to doba k  přemýšlání a meditaci o tom,  co bylo dobré, co špatné, gde čověk udělal chybu, co je napravovat, gde přitlačit na pilu a gde radši ubrat, s kým sa udobřit, či komu sa omluvit ...Je to doba, gdy je klid na toto přemítání, gdy néni nejaký spěch, aby sa dohnalo co utéklo v sezóně , klid na dolečování bebinek na těle i na duši... Je to doba, gdy naskakují v hlavách nové, zajímavé impulsy, gdy myšlenky nejsú tlačené velkýma povinnostma k tréninku, pořádání závodů, či zkouškovém období na školách...Je to doba, gdy sa dá přemýšlat o tom, co bych chtěl v dalším roce udělat nového v životě, ve sportovní karieře nebo jako trenér či dobrý pomocník v chodu tohoto našeho společenství běžců...Nenechte spát  vaše nápady, postřehy, střípky, které by mohli oživit chod oddílu. Debatujte, zkoušejte, vymýšlejte, nad novýma nápadama. Nenechávajte fše ve starých kolejách, že to fšecko za vás gdosi udělá, vymyslí, připraví. Zkuste to vy sami.

Již za pár dní nás čeká oddílová zabíjačka, je to start do další sezóny, start ve vašich hlavách k realizaci vašich nápadů, myšlenek...

neostávajte spat...

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce