Aktuální uzávěrky

16. 12. - víkendovka TSM - Vr...

Připravované akce

Nejsou žádné připravované akce.

Uplynulé akce

1. 12. - 1. zimní liga
1. 12. - školení R3

Krátké zprávy

Acropolis Night Cross - Mikulčice, 7. 5. 2018
 
Co proběhlo v posledních dnech - Aktuality 1/2018.
 
Dnešní (9. 3.) tělocvična proběhne v sokolovně a bude to už poslední páteční trénink, od příštího týdne tréninky na hale nebudou.
 
Propozice na tradiční Štěpánský běh, 26.12.2017 v Pozlovicích
 
Newsletter ČSOS - říjen 2017.
 

Poslední ve fóru

Svátky a narozeniny

Přihlášení

Online

Žádný

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Jak jsem si vylámal zuby na finském LONGu
Čtvrtek, 17 září 2015, Michal Hubáček, 917 zobrazení,    0 komentářů
První týden v září se konalo Mistrovství Finska na klasice. Konalo se na jižním břěhu západně od Helsinek a podle očekávání to nebylo úplně zadarmo. Popis terénu odpovídá asi tak hrubé představě o skandinávském bažinatém lese.

Sobotní kvalifikaci jsem chytil za správný pačes a "lehce" jsem to poslal do A-finále. Na 60ti minutovém závodě jsem nakoupil kolem 3 minut na vítězě rozběhu a okoupil 6. místo (10 postupujících). Nicméně rezerva tam byla, např ztráta 1,5 minuty na první kontrolu. Doteď nechápu proč, ale mezičasy nikdy nelžou, takže asi nemladická rozvážnost, nějaké kličky a špatná stopa. 

 www.ob-luhacovice.cz/images/stories/DSCN8663(2).jpg

Do nedělního závodu jsem, i přes posílené seběvědomí z kvalifikace, nešel úplně střemhlav. Nebyl to můj úplně nejvyšší vrchol (tím je MČR na klasice) a to se možná stalo v tak dlouhém a těžkém závodě asi největším problémem. Za celou dobu (117 minut) jsem potkal asi 4 lidi, takže  chyběl ten motivační kontakt. Popravě jsem to trochu vypouštěl (to není pichnutí), nicméně to pro příště prověřilo a posílo smysl soustředit se. Ztráta 15 minut na vítěze zní hrozivě, popravdě to z hlediska okolností je docela úspěch, tedy fyzický úspěch, protože kolik chyb jsem tam mohl za ty 2 hodiny bez jediné cesty (teda jedna půlkiláková tam byla ;) nasekat. Příště těch minut snad dostanu jen 5...

www.ob-luhacovice.cz/images/stories/DSCN8664(3).jpg

 

 

 

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Pořádané akce