Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Valašská Trojkoruna 2015
Pátek, 27 únor 2015, Zbyňa Krejčík, 1327 zobrazení,    0 komentářů
Informace pro drsné kluky a holky od Zbyni:
 
Termíny jednotlivých částí jsou:
 
  1. Přeběh Zlín-Vizovice (20km resp. 17km, autor Jiří Stacke) se od své velmi úspěšné premiéry 8.3.1981 dočkal první reprízy v roce 1995 a od té doby každých 5 let. Tradiční je i první březnový víkend, letos tedy 7.3.2015. Trať i mapy zůstávají, takže aby nebyli znevýhodněni noví zájemci, budou mapy k prohlédnutí na webu... Další informace zde.
  2. Brutus je (od svého druhého ročníku) dvoudenní závod dvojic, letos již 18. ročník. Od původního modelu klasických dlouhých tratí (dvou půlmaratonů) přešel na model rogainingu (scorelauf) s limitem 6 a 5 hodin, takže na dva půlmaratony času víc než dost. Letos se po delší době s podtitulem Brutální kopa opět vrací blíže ke Zlínu - na Bunč - a v duchu původních ročníků budou hrát i Flereti. Termín 14.-15.3.2015, bližší informace na webu. Vymýšlí Jiří Šumbera.
  3. ZLOM bude letos ZLínský Opravdový Maraton, plná maratónská vzdálenost (vzdušnou čarou) skýtá prostor pro opravdu nezapomenutelné zážitky. Kvůli již zmíněnému embargu se poběží v krásných písčitých prostorech u Vracova až 17.10.2015.
 
Rozpisy a další informace se včas objeví na stránkách TZL :-)
ZK
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce