Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Oddílový přebor v SUDOKU 2013
Pondělí, 04 listopad 2013, Pavla Dékány, 1262 zobrazení,    2 komentáře
Vážení přátelé, zabijačka se kvapem blíží a s ní i oddílový přebor v sudoku.  
Jak možná víte (nebo nevíte), všechny minulé ročníky tohoho turnaje (kromě myslím jednoho) jsem vyhrála já . Pochopitelně to sem nepíšu proto, abych se chvástala, ale kvůli tomu, že jsem se rozhodla udělat změnu. Nebudu soutěžit. Jednak proto, že se vás začínám bát, protože sudoku už není můj denní chleba, jak tomu bylo za mých gymnaziálních a mladších vysokoškolských let, a jednak proto, abych dala šanci novým tvářím tohoto sportu . A abyste si nemysleli, že jsem se z toho uplně vyvlekla, tak jsme se s mamkou domluvily, že její funkci (částečně) přeberu já. Tudíž já jsem ten, který na letošek vybral obtížnosti a kombinace do jednotlivých kol této souteže. Těžko říct, kam se posula laťka, to uvidíme 23. 11. 2013 na Maleniskách. Časy luštění jsem si poctivě zapsala. Takže nyní dost zbytečných keců. Kdo to nestihl přes rok, nyní má poslední tři týdny na to, aby to dohnal!!
 
 
 
Těší se na vás vaše milá kamarádka Pája.
 
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce