Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Lyžařské soustředění V.Karlovice
Středa, 06 únor 2013, Vít Kunčar, 1524 zobrazení,    0 komentářů

Ve dnech 31.1.-3.2.2013 se uskutečnilo společné lyžařské soustředění žactva a dorostu oddílů orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice a SKOB Zlín v Léskovém u Velkých Karlovic. 

    Akce byla po sportovní i společenské stránce velmi úspěšná a jsme hrdí na naše šikovné děti. Největší pokroky zaznamenali úplní začátečníci, kteří si potvrdili, že v našem skvělém kolektivu není naprosto nic nemožné. Ti, co se s běžkami seznámili už na našem loňském 1.ročníku, letos už spíše pilovali styl a techniku včetně vlastního mazání. Zkušení dorostenci a junioři se pak už více věnovali vlastnímu tréninku fyzické vytrvalosti a techniky a najížděli potřebné kilometry. Probíhající chřipková epidemie zásadním způsobem ovlivnila předpokládaný seznam účastníků. Dlouho před akcí jsme měli na 20 objednaných míst obrovský převis zájemců, nakonec jsme však byli rádi, když nám s naplněním kapacity pomohli i starší členové oddílu. Díky nadstandardním vztahům s obcí Velké Karlovice jsme si mohli dopřávat luxus denně upravovaných kvalitních běžeckých stop a i když nám počasí téměř vůbec nepřálo a jedno dopoledne jsme museli kvůli vytrvalému dešti dokonce vzít za vděk i obyčejným výběhem na botách bez lyží a ti nejmladší povinným odpočinkem, splnili jsme všechny naplánované tréninkové jednotky. Závěrečné sranda závody sice byli velmi poznamenány rozmary počasí, do sněhové čvachty nám nečekaně připadl nový sníh, který na už nenáviděném klistru namrzal a nejel, ale příjemný pocit z dobře udělané práce jak u zúčastněných dětí, tak také u trenérů to už snad ani nemohlo změnit. Trenéři věří, že rodiče se teď trochu chytnou za nos a budou se ještě po zbytek zimy aktivně věnovat svým dětem a budou je podporovat v rozvíjení toho, co se na soustředění naučili!!! Už teď jsme zablokovali celou kapacitu penzionu Školka na příští zimu a těšíme se, že se tam setkáme i s těmi dětmi, kterým to letos z nějakého důvodu nevyšlo.

Momentky z akce od reportérky Aničky Pláškové jsou zde.

Petr Vavrys

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce