Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Odjezd OŽ Nová Dědina sobota 22.9
Středa, 19 září 2012, Vít Kunčar, 1238 zobrazení,    0 komentářů
Na sobotní závod do Nové Dědiny jedeme  auty: podle přihlášek 36 lidí
Odjezd 7:45 od nádraží (je to cca 40km- hodinka cesty přes Malenovice)...presentace 8:00 - 9:15
start 00=10:00

 

auta vidím následovně :
Dáša (5), Iva (5), Martin (5), Brady (5),Stackeovi (2) jedou samostatně, Renata (1) samostatně,
Mackovi + Pepíno+1 žáček (4), Frantál (4)

Jarda Hauerland (5) bere všechny broďany tj Natalka, Vojta, Anička Šomanová, Anička Plášková) - odjezd a sraz dám na nádraží vlakovém v 08:00 případně se s Jardou domluvte telefonem 608 832 687

presentaci zařízuje Dáša

 seznam přihlášených:

Datum konání závodu : 22.09.2012
Pořadatel závodu : SKM - KOB Směr Kroměříž
 
Přihláška klubu : LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
 
 
Reg.č Kategorie SI Jméno Lic Vklad
---------------------------------------------------------------------------------------------
LCE HDR 0 Stacke Jiri C 50 Kč zapůjčit čip
LCE HDR 0 Škodová Štěpánka C 50 Kč zapůjčit čip
LCE0002 H12C 218980 Mejzlík Dominik C 50 Kč
LCE0051 D12C 52687 Špendlíková Kamila C 50 Kč
LCE0052 D12C 52695 Ressová Tereza C 50 Kč
LCE0054 D12C 416068 Šabršulová Natálie C 50 Kč
LCE0101 H12C 416057 Janík Patrik C 50 Kč
LCE0152 D12C 416069 Plášková Anna C 50 Kč
LCE0201 H10C 52706 Černocký Štěpán C 50 Kč
LCE0351 D10C 889310 Hubáčková Dagmar C 50 Kč
LCE4412 H65C 53861 Bradáč Jaroslav C 70 Kč
LCE5501 H55C 53398 Hauerland Jaroslav C 70 Kč
LCE5551 HDR 889300 Stackeová Anna C 50 Kč
LCE6118 H45C 52702 Plášek Martin C 70 Kč
LCE6127 H21C 52678 Hubáček Josef R 70 Kč
LCE6359 D35C 889289 Vavrysová Iva C 70 Kč
LCE6461 D45C 52694 Ferdusová Eva C 70 Kč
LCE6569 D35C 889302 Hubáčková Dagmar C 70 Kč
LCE7439 H35C 52683 Škoda František C 70 Kč
LCE7708 H21C 51609 Zicha Jiří C 70 Kč
LCE8110 H21C 2020705 Macka Radek C 70 Kč start co nejpozdeji
LCE8151 D21C 331675 Michálková Renata C 70 Kč
LCE8560 D21D 2032130 Macková Petra C 70 Kč
LCE9751 D21C 889309 Vavrysová Barbara A 70 Kč
LCE9801 H16C 889311 Sýkora Vojtěch B 70 Kč
LCE9803 H16C 52692 Černocký Libor B 70 Kč
LCE9804 H14C 331031 Levek Martin B 50 Kč
LCE9852 D14C 2020727 Hanouskova Renata B 50 Kč
LCE9855 D14C 416067 Šomanová Anna B 50 Kč
LCE9906 H14C 52693 Kadleček Jan B 50 Kč
LCE9907 H14C 52703 Plášek Pavel B 50 Kč
---------------------------------------------------------------------------------------------
dohlášen místo Beblavého - Vopařil (kontrola čipu ??)
H12 Bitto Max dohlasit čipy
D10N Chromá Karolína dohlasit čipy
D10N Dufková Renata dohlasit čipy
D14C Hauerlandová Natálie

 

kdyby někdo nemohl šoférovat ...dajte vědět

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce