Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

OŽ Vsetín - odjezd sobota 23.6.2012
Středa, 20 červen 2012, Vít Kunčar, 1045 zobrazení,    0 komentářů
odjezd na OŽ Ústí u Vsetína vidím následovně:

sraz nádraží- 08:00
jedeme auty (5ks) - je přihlášeno 25 lidí...Roman Horyna jede ze Zlína sám ...
presentace od 08:00-09:00 je to cca 40 km, takže do hodiny snad žádný problém...

auta:
Dáša +4,Brady+4, Mirka+4, Slávka+4, Martin Plášek +3

gdyby byl nejaký problém, tož dajte okamžitě vědět... v příloze posílám seznam přihlášených...
kuknite na to...Brodáci sa do Luha dopraví sami..

zde seznam přihlášených:

LCE5451 D35            416063 Cahlová Slávka            C 
LCE9852 D14           2020727 Hanouskova Renata         B 
LCE6569 D35            889302 Hubáčková Dagmar          C 
LCE0351 D10N           889310 Hubáčková Dagmar          C 
LCE0152 D12            416069 Pláková Anna             C 
LCE0052 D12             52695 Ressová Tereza            C 
LCE0054 D12            416068 Šabršulová Natálie        C 
LCE9855 D14            416067 Šomanová Anna             B 
LCE5852 D35             52698 Vlažná Mirka              C 
LCE9905 H14            416072 Beblavý Martin            B 
LCE4412 H65             53861 Bradáč Jaroslav           C 
LCE9803 H16             52692 Černocký Libor            B 
LCE0201 H12             52706 Černocký Štěpán           C 
LCE0102 H12            253363 Gonda Václav              C 
LCE7602 H21           1399000 Horyna Roman              R 
LCE6311 H35            889303 Hubáček Jaroslav          C 
LCE0101 H12            416057 Janík Patrik              C 
LCE9906 H14             52693 Kadleček Jan              B 
LCE9804 H14            331031 Levek Martin              B 
LCE6118 H45             52702 Plášek Martin             C 
LCE9907 H14             52703 Plášek Pavel              B 
LCE7034 H21            436969 Šuráň René                C 
LCE0005 H12             52700 Svobodník Filip           C 
LCE9801 H16            889311 Sýkora Vojtěch            B 
LCE0202 HDR            253366 Dufková Renata            C


                            
 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce