Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Schwinn cycling marathon
Úterý, 20 prosinec 2011, Dušan Piše, 2124 zobrazení,    1 komentář
Kolo a spinning se pro běžce moc nehodí díky jinému použití svalových vláken. Nicméně jako regenerace či aktivita v přípravné fázi jest doporučována.

Alena Kusáková pořádá 3. března 2012 Schwinn cycling maraton. Pojede i čtvrtého instruktora. Bude to soda. 4 hodiny. Možno 3x á 10 min odpočinout při střídání instruktorů. případně v případě krize, či záchodu kdykoliv. Kdo bude chtít zůstat na kole po celou dobu, tak by tam měli být "volunteři" na doplnění tekutin. Má tam být 50 kol (trenažerů). Výhoda, pro pomalejší, že vám neujede peloton! :-)

Již je cca půlka míst reservována. Podle slov Aleny, taková akce je poprvé ve Zlíně (na dostřel praku). Jezdí se na ní do Prahy, či Bratislavy.

Jedu já, Rade a Ivan Kusák. Zvažuje Cuplík (Petr Hovořák).

Kdo se budete chtít přihlásit, pošlete mi info e-mailem. Přihlásím Vás. Úhrada pak dle termínů na www. Další info je zde: www.relaxclubzlin.cz

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce