Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Přihlašujte se na Workshop pro trenéry dětí a mládeže - zde.
 
Janďa Stehlíková (Knapová) ukončila reprezentační kariéru, kterou bilancuje v Pátečním finiši s Kateřinou Neumannovou na Radiožurnálu Sport!
 
Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Prosba nebo žádost - hlavně pro veterány
Středa, 30 listopad 2011, Vít Kunčar, 1608 zobrazení,    0 komentářů
V květnu 2012 bude otevřena v prostorách Muzea obuvi ve Zlíně nová expozice.

S ohledem na 50. výročí zahájení výroby zlinských orientek (1962) - díky Lojzovi Lázničkovi a dalším - tam budou také zahrnuty gottwaldovské, zlínské a luhačovické  (Vavrysovy) orientační boty - počínaje orientkami, přes Azimutky, Lasery až po Sharpy, Raptory a kotníčkové Crusiery. Že tam budou vystaveny fyzické vzorky orientek a dalších bot, nějaké další historické předměty, nějaké texty apod. - je jasné. Velmi by tuto expozici osvěžily také terénní fotografie těchto bot v reálu. Pokud se tyto boty u vás najdou - tak ty fotky třeba i nainscenujeme - víme jak. Nebo, kdyby jste našli ve svém fotoarchivu záběry, kde bude jasné, že to je zlínská bota na vaší noze - také rádi použijeme.  Takže, hlavně veteráni. Prosím, prohlédněte vaše sklepy, krabice a garáže a dejte mi vědět, zda jste byli úspěšní. Jde mi především o klasické orientky, Azimutky ev. Lasery. Ty novější - tam už nějaké foto máme. Jde hlavně o ty boty, když k tomu bude pěkná ženská s pěknými nohami - proč ne. Chlapi mají v tomto případě smůlu - ale třeba i s tím něco uděláme. Nic vám za to neslibuji - jen bych vám někde na závodech koupil pivo nebo kafe. Když ta fotka bude pěkná - tak tam bude.
Tak se, prosím, do svých "skladišť odložených věcí" podívejte - třeba se něco najde - a to bylo dobré.
Pokud se povede - ozvěte se na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo na telefon 603 564 779.
Díky moc za vaši ochotu.
Honza Žemlík = COH Zlín

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

Pořádané akce