Přihlášení

Online

Žádný

Krátké zprávy

Mapové klíče se neustále vyvíjejí, nový sprintový klíč ISSprOM 2019 byl aktualizován na ISSprOM 2019-2 (více zde).
 
Memories of the Winners je publikace, která mapuje všechna MS v OB - pokud by někdo měl zájem o pořízení, vyplní formulář. Více info na Béďovi.
 
Jonášův bronz z MČR na krátké trati si můžete připomenonut v článku na zlínském deníku.
 
Informace ke stacionárním kempům 2021 ve Švédsku najdete zde, přihlášky do 9. 5. v souladu s rozpisem (najdete v odkaze).
 
Venda si předsevzetí nedává... to a další zajímavosti se můžete dočíst v článku ma stránkách Regionu Valašska či Zlínského deníku.
 

Svátky a narozeniny

Poslední ve fóru

Vyhledávání

TOPlist

TOPlist

 

 

Dresy, čipy
Pondělí, 06 prosinec 2010, Víťa Kunčar, 1386 zobrazení,    1 komentář
Kdo má zájem, nechť čte dál...

Zde je seznam objednaných dresů, overalů,... ze zabíjačky, tady je náhled dresu RACE (krátký rukáv), dlouhý bude stejný pouze prodloužený rukáv v barvě asi žluté...a tu je seznam nevyzvedlých dresů skladem - k dispozici u Ivy.

Info k čipům - kdo chce nový rychlý čip, co nejdříve se mě ozve, zatím mám pouze 4 zájemce....

K informaci od Libeho k nákupu nových čipů. Podle mě by si nový čip měli pořídit především výkonnostní běžci (A), kteří by svůj starý čip vrátili oddílu pro nové mladé žáky s tím, že by za tento nový čip zaplatili 500,- Kč (zbytek by doplatil oddíl), což je polovina ceny, kterou čip stojí (jedná se o nejlepší model typ SI-6. Kapacita 64 kontrol, rychlost ražení 130 ms, použitelnost na všech generacích SI kontrol). Pokud by chtěl nový čip i někdo z ostatních např. veteránů a nebyl by vyčerpán limit peněz pro nákup, tak by to taky samozřejmě šlo. Proto bych vás, kteří máte zájem o nový čip požádal, aby jste se co nejdříve ozvali, aby se udělal nějaký seznam zájemců. Nevím, zda dát nějaký pevný datum, ale bylo by asi dobré, to co nejdříve vyřídit např. do Vánoc. Co se týká mé navrhnuté ceny pro doplatek čipu, tak jsem přesvědčený, že to není nijak přemrštěná cena, vzhledem k tomu kolik nás tento sport stojí během roku a co za nás všechno oddíl během roku platí – od startovného, dopravy atd.

 

 

Podporují nás

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Pořádané akce